Právě si prohlížíte 10 tipů na nejlepší dárky pro muže
Dárkové sady pro muže

10 tipů na nejlepší dárky pro muže

Také si rok, co rok lámete hlavu s tím, jaké vánoční dárky pro muže vybrat? My to moc dobře známe, a proto jsme se rozhodli sepsat pro vás 10 tipů na nejlepší dárky pro muže.

Když víte, jaké zájmy muž má a co přesně by ho potěšilo, většinou to tak složité nebývá. Jenže co v případě, kdy už pro svůj koníček nic nepotřebuje nebo ho tak dobře neznáte? Ať už hledáte inspiraci na dárky pro partnera, manžela, tatínka, dědečka, bratra, kolegu nebo kamaráda, s našimi tipy rozhodně krok vedle neuděláte.

Vtipné dárky pro muže

Pokud muže alespoň trochu znáte, určitě znáte i jeho smysl pro humor. V tom případě jistě ocení vtipný dárek, který ho potěší, ale i pobaví zároveň. Takovým dárkem může být třeba vtipné tričko, panáky kamasutra, tričko recyklovaný teenager, ponožky dokonalý manžel nebo konečně 18, kasičku prasátko na nové auto či za sprostá slovíčka, ručník zadělávám na buchty a pro pivaře Otvírák šetřím vodu. V tomto případě se možnostem a fantazii meze nekladou a je jen čistě na vás, co vyberete.

Praktické dárky pro muže

Dárky pro kutily jsou jedny z vůbec nejoblíbenějších. Potěšit může stylová sada nářadí, která na první pohled vypadá jako obyčejný kanystr, ale ukrývá samé praktické věci. Hledá váš partner věčně někde nářadí a nikdy ho nemá pořádně po ruce?Je vášnivý zahrádkář? Pořiďte mu nějakou pěknou sadu zahradního nářadí, ať ta úroda stojí za to!

Dárky pro fitkaře

Propadl váš milovaný kouzlu fitka? Jestli si rád zacvičí, pořiďte mu nějaký super doplněk pro jeho trénink. Vhodné mohou být pro vašeho siláka například Úchopky na kliky nebo trend poslední doby – chytré hodinky. Potrpí si i na správnou stravu? V tom případě neuděláte chybu koupí nějakéhokvalitního potravinového doplňku. Skvělou volbou by mohla být Sada proteinu se shakerem.

Dárky pro milovníky piva, vína, rumu…

Pokud víte, že je obdarovávaný vášnivý vinař, pivař nebo milovník jiného druhu alkoholu. Máte vyhráno. Tady totiž nešlápnete vedle nikdy. Tady bychom volili jednoznačně nějakou dobrou lahev, případně rovnou dárkový koš doplněný o další dobroty. Dárky pro vinaře a pivaře patří mezi jednodušší úkoly, tady se rozhodně bát nemusíte.

Dárky pro adrenalinové nadšence

Rád vzpomíná na svá dětská léta, kdy si hrál na vojáčky, policajty a podnikal s kamarády různé bojovky? Udělejte mu radost nějakým pěkným akčním zážitkem. Ten volte podle jeho zájmů – airsoft, akrobatický let, armádní výcvik , bungee jumping nebo třeba jizda sporťákem či hummerem. Chybu neuděláte ani pořízením herní konzole a k ní pořádně akční hrou, od které se jen tak neodtrhne.

Dárky pro vášnivé knihomoly, fanoušky filmů a hudby

Víte, co rád čte? Znáte jeho oblíbené filmy? Poslouchá nějakou hudbu? Potom je to jasné! Největší radost mu uděláte pěknou knihou, sluchátky, elektronikou, a pokud miluje hudbu a sám je muzikant, co zkusit vsadit rovnou na hudební nástroj?

Dárky pro muže, když nevíte vůbec…

Problém může nastat v okamžiku, kdy absolutně netušíte, jaké jsou obdarovaného záliby a čím byste mu udělali radost. Ale ani to není neřešitelné, stačí vybrat nějaký neutrální dárek. Co zkusit dárkový koš s lahví něčeho dobrého? Zkuste s Jagermaisterem, becherovkou, pivem nebo lahví dobrého vína. Chybu jistě neuděláte ani dobrou kávou či plnou bednou sušeného masa. Pokud chcete pořídit jen maličkost, vsaďte například na hrneček s nápisem, kupte dobrou lahev nebo něco dobrého k snědku.