2LP Lenny Kravitz: Blue Electric Light

697 

Lenny Kravitz: Blue Electric Light verze na vinylu 2LP v standartní edici. Toto konkrétní vydání vyšlo v Evropě ve vydavatelství BMG dne 24. května 2024.

Nadčasové. Výbušný. Romantické. Inspirující. Jak jinak byste mohli charakterizovat „Blue Electric Light“, dvanácté studiové album Lennyho Kravitze? Je všeobecně známo, že Kravitz je mistrem hlubokého soulového rock’n’rollu. Jako neúnavná tvůrčí síla – hudebník, spisovatel, producent, herec, autor, designér – je stále globální, dynamickou ikonou hudby, umění a kultury. „Blue Electric Light“ je vášnivá sbírka písní, která tento záběr rozšiřuje a je nejnovějším příspěvkem muže, jehož hudba – nemluvě o jeho jedinečném stylu – stále inspiruje miliony lidí po celém světě. Na albu se projevuje Kravitzův skladatelský, producentský a multiinstrumentalistický talent, neboť většinu nástrojů si napsal a zahrál sám, přičemž mu částečně vypomohl jeho dlouholetý doprovod, kytarista Craig Ross.

Lenny Kravitz získal čtyři ceny GRAMMY® a prodal 40 milionů alb po celém světě. Nedávno mu byla udělena cena CFDA „Fashion Icon Award“ a v roce 2023 byl uveden na hollywoodský chodník slávy.

Album zasahuje do žánrů Pop Rock, Funk Rock a Pop Soul. Standard Edition Black Vinyl.

Kategorie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „2LP Lenny Kravitz: Blue Electric Light“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *