Právě si prohlížíte 7 tipů na dárek pro muže

7 tipů na dárek pro muže

  1. Šperky – Muži také rádi nosí šperky, ať už jde o řetízek nebo náramek. Pokud chcete něco opravdu výjimečného, zvažte pořízení šperků z přírodních materiálů, jako jsou náramky ze dřeva a korálků.
  1. Hodinky – Hodinky jsou vždy skvělým dárkem pro muže. Můžete zvolit klasický model nebo něco více moderního a módního. Dnes jsou k dostání chytré hodinky s mnoha funkcemi, jako je GPS, měření tepu apod.. Každý muž ale ocení především klasické luxusní analogové hodinky.
  1. Kniha nebo audiokniha – Pokud je muž čtenář, můžete mu koupit jeho oblíbenou knihu nebo novinku, kterou by rád přečetl. Pokud má raději poslech, můžete zvolit audioknihu.
  1. Sportovní vybavení – Muži často rádi sportují, tak proč jim nekoupit nové sportovní vybavení? Může jít o nové tenisové rakety, golfové hole nebo třeba kolo.
  1. Dárkový poukaz na zážitek – Pro muže, kteří raději zažívají nové věci, může být skvělým dárkem poukaz na nějaký zážitek. Může jít o let balonem, adrenalinové zážitky nebo třeba kurz vaření.
  1. Kvalitní kosmetika – Muži také rádi dbají na svůj vzhled, tak proč jim nekoupit kvalitní péči o pleť nebo vlasové produkty?
  2. Elektronika – Muži si často a rádi hrají, o to více s elektronikou. Můžete jim tedy koupit nový chytrý telefon, bezdrátové sluchátka nebo třeba inteligentní náramek.

Napsat komentář