Animonda Milkies Balance křupavé polštářky

169 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda Milkies Balance křupavé polštářky“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Kousky
Zvláštní potřeby
hohe Akzeptanz
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Velikost balení
6 × 30 g, 12 × 30 g
Aktionsnummer
4888

Mnoho majitelů zvířat sází na společnost Animonda již mnoho let. Při výrobě krmiva jsou zohledněny nejnovější vědecké poznatky.

Hledáte chutný pamlsek, který nadchne vaši kočku? Animonda Milkies Balance křupavé polštářky jsou dobrou volbou jako odměna pro usnadnění výchovy. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Libová drůbež se postará o výjimečný chuťový zážitek. Mléko pro štěňata je přizpůsobeno speciálně potřebám dospělých koček. Přidané vitamíny mohou přispět k vitalitě a zdraví vaší kočky. Lososový olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Lososový olej pomáhá udržovat zdravou kůži a srst. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Aby mléko pro vašeho miláčka zůstalo něčím zvláštním, mělo by být dávkováno. Pokud má vaše kočka problémy s nadváhou, měly byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Obsahuje minerální látky
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda Milkies Balance křupavé polštářky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *