Animonda Vom Feinsten Deluxe Grandis

299 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda Vom Feinsten Deluxe Grandis“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Dospělý
Vlastnosti krmiva
Bez lepku, Bohaté na bílkoviny
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Zvláštní potřeby
Proti chomáčům ze srsti, Proti ledvinovým kamenům, Péče o zuby
Velikost balení
1,75 kg, 2 × 10 kg, 10 kg
Produktová řada krmení
Animonda Vom Feinsten Deluxe

Mnoho majitelů zvířat sází na společnost Animonda již mnoho let. Nejnovější výsledky výzkumu v oblasti zdravé výživy jsou základem pro výrobu tohoto krmiva pro zvířata.

Hledáte chutné granule, které vaši kočku nadchnou? Animonda Vom Feinsten Deluxe Grandis je prvotřídní krmivo. Krmivo doporučené pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Aktivní kočky mají zvýšenou spotřebu energie. Toto krmivo bohaté na bílkoviny může vašemu psovi dodat potřebné bílkoviny. Kočky milují čistotu. To se mimo jiné odráží v jejich každodenní péči o srst. Při péči o srst kočky požívají chlupy, které jsou z velké části vylučované výkaly. Některé z těchto chlupů však vytváří bezoáry. Pro podporu přirozeného vylučovaní těchto nestravitelných složek a požitých vlasů lze používat toto suché krmivo.

Protože krmivo neobsahuje lepek, je předurčeno pro kočky citlivé na stravu, které mají sklony k alergiím nebo potravinové intolerance.

Animonda Vom Feinsten Deluxe Grandis je lahodné krmivo, které podporuje vyváženou stravu a optimálně se stará o vaši kočku. Granule mohou podpořit přirozené chování při krmení, protože denní dávka může zůstat v misce po celý den, takže si vaše zvíře může samo zvolit čas krmení. Obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Dbejte neustále na to, aby vaše zvíře mělo dostatečný příjem vody.

Podrobnosti produktu:

  • chutné granule
  • jednoduché uskladnění
  • bohaté na bílkoviny
  • s minerály
  • proti bezoárům
  • bez lepku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda Vom Feinsten Deluxe Grandis“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *