Animonda vom Feinsten Deluxe pro kastrované kočky

1 099 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda vom Feinsten Deluxe pro kastrované kočky“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Dospělý
Vlastnosti krmiva
Bez lepku, Bohaté na bílkoviny
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Zvláštní potřeby
Kastrován / sterilizována, Nadváha, Péče o zuby
Velikost balení
1,75 kg, 2 × 10 kg, 10 kg
Produktová řada krmení
Animonda Vom Feinsten Deluxe

Mnoho majitelů zvířat sází na společnost Animonda již mnoho let. Všechny produkty jsou vyráběny podle nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti zdravé výživy zvířat.

Tyto bezlepkové granule jsou vyvážené krmivo pro vaši kočku. Animonda Vom Feinsten Deluxe zaručuje vysoce kvalitní stravu pro kastrované kočky. Krmivo vhodné pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Toto krmivo bohaté na bílkoviny je zvláště vhodné především pro pokrytí příjmu bílkovin a energetické spotřeby aktivní kočky. Mnoho majitelů koček nechává svého mazlíčka vykastrovat, což vede ke změně hormonální rovnováhy. U spousty kastrovaných koček klesá tělesná aktivita a často je obtížné udržet normální hmotnost. Vyvážené složení vaši kočku podporuje. Toto suché krmivo splní očekávání i koček citlivých na stravu a koček s potravinovými intolerancemi. Neobsahuje lepek.

Vyvážené krmivo plné chuti – to je Animonda Vom Feinsten Deluxe pro kastrované kočky. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Dbejte neustále na to, aby vaše zvíře mělo dostatečný příjem vody.

Podrobnosti produktu:

  • chutné suché krmivo
  • jednoduché uskladnění
  • pro kastrované/sterilizované kočky
  • pro kočky s nadváhou
  • bohaté na bílkoviny
  • bez lepku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda vom Feinsten Deluxe pro kastrované kočky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *