Armani Code toaletní voda 50 ml

2 390 

Ikonická vůně vstupuje do nové éry

Giorgio Armani představuje Armani Code EAU DE TOILETTE. Objevte nadčasovou vonnou kompozici v novém výrazném flakonu, který má nápaditý design a je vytvořen tak, aby vydržel.

Ikonická vůně plná podmanivých kontrastů. Tato vůně ambrového dřeva nepřestává vytvářet náladu svůdné a citlivé mužnosti, která odráží současného, perspektivního muže. Vůně se otevírá jasnými citrusovými tóny, které rozechvívá zelená mandarinka z italské Kalábrie. Srdce vůně je tvořeno levandulí z Provence, která pochází z udržitelných zdrojů a dodává vůni moderní a aromatické aspekty spolu s efektem magnetismu. Základ vůně tvoří dva tóny, které jsou charakteristické pro vůně ARMANI CODE – brazilské tonka fazole a cedrové dřevo z Virginie.

Nový flakon Armani Code, vytvořený jako výrazný flakon s jedinečným tvarem zaobleného čtverce, nově ztvárňuje design původní vůně. Ve své elegantní, nápadné černé podobě, povýšené o smyslové prvky a stříbrné akcenty, vystupuje flakon jako krásný předmět, navržený tak, aby vydržel.

Všechny velikosti vůně Armani Code EAU DE TOILETTE jsou po vypotřebování znovu doplnitelné.

Kategorie:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Armani Code toaletní voda 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *