Bactador odstraňovač zápachu a skvrn koncentrát

1 349 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Bactador odstraňovač zápachu a skvrn koncentrát“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Velikost balení
1 Liter
Značka
Bactador
Aktionsnummer
5263

Originální a vysoce účinná technologie značky Bactador s biologickými mikroorganismy odstraňuje pachy a skvrny efektivně a přírodním způsobem.
Obsažené mikroorganismy žijí a rozmnožují se prostřednictvím příjmu a trávení potravy, resp. špíny. Trávicí proces způsobuje, že se přijatá špína přemění na energii, oxid uhličitý a vodu. Díky rozmnožování mikroorganismů se tento proces urychlí a skvrny i zápach je možné kompletně odstranit. Jakmile je veškerá špína odstraněna, mikroorganismy odumřou.
Aby byly pachy a skvrny správně a trvale odstraněny, je nezbytné zdroj zápachu nejen překrýt, ale účinně ho odstranit. Odstraňovač zápachu a skvrn Bactador odstraní rychle a důkladně pachy a skvrny v okolí zvířat a v domácnosti, např. výkaly a skvrny od moči, pachy domácích zvířat a značkování teritoria, pot, sliny a zvratky, jakož i skvrny od jídla a nápojů. Použitelný v bezprostředním okolí zvířat na toalety pro kočky, deky, košíky, odpočívadla, klece a přepravky a také v domácnosti a firmách na nábytek, koberce, čalounění, auta, obklady, odpadkové koše, WC a mnohem více. Při běžném čištění a normálním znečištění postačí už 20 ml na 1 litr vody.

Podrobnosti produktu:

  • Šetrný k životnímu prostředí.
  • pachově neutrální
  • S°dlouhodobým účinkem
  • doporučeno veterináři
  • k dostání ve více velikostech
  • Vyrobeno v Německu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bactador odstraňovač zápachu a skvrn koncentrát“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *