Právě si prohlížíte BIO ESENCIÁLNÍ OLEJE PRO ELEKTRICKÉ AROMA DIFUZÉRY

BIO ESENCIÁLNÍ OLEJE PRO ELEKTRICKÉ AROMA DIFUZÉRY

Používání elektrických difuzérů je stále populárnější, protože lidé hledají způsoby, jak zlepšit kvalitu vzduchu ve svých domovech. Jejich používání má mnoho výhod a lze je používat s řadou různých esenciálních olejů. Difuzéry se převážně používají k navození příjemné a pohodové atmosféry ve vašich domovech, dle vašich preferencí si můžete vybrat z celé řady různých esenciálních olejů.

Naše redakce se rozhodla otestovat několik luxusnějších esenciálních olejů v BIO kvalitě. Pojďme si jednotlivé esenciální oleje představit a porovnat s levnými syntetickými oleji ze supermarketů.

PURA 100% čistý organický Esenciální olej Cejlonská Skořice 10ml Food Grade

Hřejivá a intenzivní vůně skořicového oleje povzbuzuje smysly a stimuluje apetit. Skořice často bývá synonymem vánoc, proto by tento olejíček určitě neměl chybět v žádné domácnosti. Skořicový esenciální olej podněcuje kreativitu a inspiraci. Tento olej je výborný při podpoře trávení a imunitního systému.

Oproti běžně dostupné variantě je tento olejíček mnohem intenzivnější a spotřebujete ho tak menší množství. V konečném důsledku tak můžete ušetřit nemále peníze, protože místo několika lahviček obyčejného olejíčku vám bohatě vystačí jedna na celou zimu.

Pro více informací o tomto oleji navštivte stránku flexitylife.cz

 VLASTNOSTI A SLOŽENÍ

 • Rostlina: Cinnamomum zeylanicum
 • Objem: 10 ml
 • Složení: 100% Skořicový organický esenciální olej
 • O rostlině: Skořicovník cejlonský (Cinnamomum zeylanicum), nazývaný také pravý skořicovník, je vzácný neopadavý strom dorůstající výšky 10m. Jeho listy jsou oválného tvaru, květiny zelenkavé barvy a plody růžové.
 • Vůně: Kořenitá, sladká, teplá
 • Část rostliny: Kůra.
 • Způsob extrakce: Parní destilace.

PURA 100% čistý organický Esenciální olej Pomeranč 10ml Food Grade

Tento olej má sladkou citrusovou vůní taktéž typickou pro období vánoční pohody. Pomerančový esenciální olej působí relaxačně a skvěle odbourává stres. Olej s čistě pomerančovým aroma není příliš rozšířený. Mezi levnými oleji v supermarketech ho určitě nenajdete.  Pomerančový esenciální olej působí blahodárně na imunitu, při infekčních onemocněních, křečích a zácpě.

Tento olej jsme porovnali s olejíčkem Litsea cubeba, který by měl mít také jemné citrusové aroma a naleznete ho v každém supermarketu. Již během pár minut poznáte zásadní rozdíl. Místo zatrpklé a čistě chemické vůně levného oleje ucítíte jemnou a pohodu navozujicí vůni pomeranče. Jako když si v zimě na topení sušíte pomerančovou kůru a její vůně prostoupí celým domovem. Stačí pár kapek a vykouzlíte si doma uvolňujicí vánoční atmosféru. Určitě se vyplatí tento olejíček vyzkoušet a užít si krásné Vánoční svátky plné domácí pohody, díky skvělé této vůni z pomerančového BIO esenciálního oleje PURA.

Pro více informací o tomto oleji navštivte stránku flexitylife.cz

VLASTNOSTI A SLOŽENÍ

 • Rostlina: Citrus sinensis
 • Objem: 10 ml
 • Složení: 100% pomerančový organický esenciální olej
 • O rostlině: Citronovník pomerančový (Citrus sinensis) pochází z Indie, odkud se postupně prostřednictvím portugalských námořníků rozšířila do Ameriky, Evropy a ostatních zemí Asie. V Jižní Americe k jeho rozmachu přispěli jezuitští kněží, kteří ho s oblibou pěstovali již od roku 1549.
 • Vůně: Sladká, ovocná, svěží.
 • Část rostliny: Kůra.
 • Způsob extrakce: Lisování za studena (Coldpress).

Celou nabídku BIO esenciálních olejů PURA naleznete na e-shopu flexitylife.cz.

BIO ESENCIÁLNÍ OLEJE PRO ELEKTRICKÉ AROMA DIFUZÉRY

Napsat komentář