Bosch HPC Sensitive kachna a brambory

1 649 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Bosch HPC Sensitive kachna a brambory“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez aromatických látek, Bez barviv, Bez cukru, Bez konzervačních prostředků, Bez pšenice, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Citlivý, Kvalitní potraviny, Monoprotein, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa
Velikost balení
2 × 15 kg, 3 kg, 15 kg
Zvláštní potřeby
Alergici, Imunitní a obranný systém, Klouby, Kosti a chrupavky, Kůže a srst, Látková výměna, Trávicí komplex, Tvorba svalů, Vysoká akceptace
Značka
Bosch
Forma krmiva
Pelety
Druh masa
Kachna
Životní fáze
Dospělý

Stále častěji se u psů objevují různé nesnášenlivosti a alergie na určité složky krmiva, které mohou vyústit až v problémy s trávením, kůží nebo srstí.

Krmivo Sensitive kachna a brambory je kompletní krmivo pro dospělé psy citlivé na potravu a obsahuje jako jediný zdroj živočišných bílkovin čerstvou kachnu (30 %) v kombinaci s kachní bílkovinou (sušená, 15 %).

Krmivo neobsahuje obiloviny a obsahuje brambory, které jsou zdrojem uhlovodíků a mají pouze malý alergenní potenciál.

Koncentrace energie krmiva Sensitive s kachním masem a bramborami byla zvolena tak, aby i relativně malé dávky krmiva pokryly denní potřebu psa. Díky použití našeho imunokomplexu skládajícího se z mananů a glukanů dochází ke stabilizaci střevní mikroflóry a k posílení imunitního systému.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bosch HPC Sensitive kachna a brambory“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *