Personalizované dárky k Vánocům pro muže

17/09/2021

Chcete k Vánocům některému z vašich blízkých mužů věnovat luxusní osobní dárek? Pak bude skvělou volbou některý z následujících ručně vyráběných tipů, které můžete personifikovat a nechat na produkt vyrazit iniciály obdarovaného. Pojďme se na to podívat.

Kožený pásek s vyraženými iniciály

Snad každý muž nosí minimálně občas opasek, proto nikdy nešlápnete vedle, pokud muže obdarujete právě tímto dárkem. Co je ale nejlepší, že opasek můžete přizpůsobit přesně stylu a potřebám obdarovaného. Vyberte typ opasku, následně zvolíte barvu a materiál, obvod pasu, druh spony či šití, a nakonec můžete výrobek ozdobit gravírováním nebo můžete do opasku nechat vyrazit iniciály obdarovaného. Existuje ještě něco více osobnějšího než toto? Možná, ale takto vyrobený opasek od srdce má navíc doživotní záruku a každý muž ho využije každý den!

Kožený pásek pro muže je luxusní dárek
Luxusní kožené pásky na míru jsou tím nejvíce osobním dárkem, který ocení každý!

Kožená peněženka na míru

Sázkou na jistotu může být i ručně vyrobená luxusní kožená peněženka z brašnářství Tlustý. Vyberte si typ a střih peněženky, zvolte, zda by obdarovaný chtěl peněženku s kapsičkou na drobné nebo pouze na papírové bankovky a karty. Následně necháte peněženku ozdobit gravírováním nebo iniciály a máte skvělý originální dárek, který ocení každý, a navíc ho bude mít neustále u sebe. Takže si na vás vzpomene vždy, když peněženku vytáhne.

Kožené peněženky jsou skvělým dárkem, který najde své využití každý den!

Rádi byste zvolili jako dárek nějaký jiný kožený produkt? Například ručně vyráběná brašna, nebo kožený batoh či nové řemínky k hodinkám? Pak se určitě podívejte na celou nabídku brašnářství Tlustý.

Více tipů na dárky pro muže naleznete v našem rozcestníku.

Tipy na dárek
Logo
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare