Dřevěné dárkové bedny s páčidlem

16/08/2022

Dřevěné dárkové bedny s páčidlem

Už jste o nich určitě slyšeli! Dárkové dřevěné krabice s páčidlem jsem dárkovým hitem posledních let. Mimo krásného překvapení totiž ukrývají i skvělý zážitek při jejich rozdělávání. Tak už na nic nečekejte a vyberte si ze široké nabídky dárkových beden.

Dřevěné dárkové bedny pro pivaře

Máte doma milovníky piva? Zlatavý mok, chléb národa našeho, to jistě ocení každý gurmán. Navíc, když jsou dárkové bedny doplněny něčím dobrým na zub. Vybrat si můžete z bedny s kvalitními českými pivy nebo třeba bednu plnou zahraničních speciálů. Nebo se můžete podívat na další bedny s pivem.

Dárková dřevěná bedna s páčidlem s českými pivy
Dárková dřevěná bedna s páčidlem s českými pivy

Dřevěné dárkové bedny s vínem a šampaňským

Pro každého vyznavače dobrého vína nebo kvalitního šampaňského si můžete vybrat z široké nabídky dárkových beden s páčidlem a vybrat jaké víno a další doplňky má bedna obsahovat. Takže teď už jen ta nejdůležitější otázka: Vyberete si radši bednu s kvalitním českým vínem dle vlastního výběru, nebo luxusní bednu s ještě luxusnějším Dom Perignon Blanc 2010? Můžete si také prohlédnout celou nabídku beden s víny a delikatesami.

Dárková dřevěná bedna šampaňským
Dárková dřevěná bedna šampaňským

Dárkové dřevěné bedny s whisky

Pro pohodové popíječe kvalitní whisky je na výběr hned několik beden s plnou řadou dobrot, a hlavně pořádnou whisky! Dárkovou bednu s whisky ocení každý, k nalité sklence kvalitní whisky v bedně naleznete i skvělé pochutiny, které si k ní můžete s chutí zakousnout.

Dřevěná bedna - Jack Daniel's No.7
Dřevěná bedna – Jack Daniel’s No.7

Radši byste dárkovou bednu například s rumem, vodkou, jídlem nebo úplně něco jiného? Podívejte se na celou nabídku, určitě si vyberete.

Tipy na dárek
Logo
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare