Nejlepší dárek pro babičku, třeba k Vánocům

17/09/2021

Všichni známe to každoroční dilema, když vybíráme dárek k Vánocům nebo narozeninám pro babičku. Babičku i vás již jistě omrzelo kupovat kosmetické balíčky v supermarketu den před Vánoční návštěvou u prarodičů, proto vám v tomto článku přineseme pár tipů na ten nejlepší dárek od srdce.

Luxusní aromatické svíčky

Prvním tipem určitě budou luxusní americké vonné svíčky značek WoodWick nebo Yankee candle. Tyto svíčky jsou skvělým estetickým doplňkem do bytu, který provoní celý byt. Svíčka navíc voní ikdyž není zapálená. Tyto populární svíčky dokáží hořet až 75 h. Což je orpavdu pořádná porce voňavé pohody pro každý domov.

Dárkové koše pro babičku

Pokud chcete darovat více menších dárečků, je ideální volbou správně zvolený dárkový koš pro babičku. Vybrat si můžete například z dárkového koše plného kvalitních čajů, nebo dárkového kosmetického koše pro ženy.

Knihy jako dárek k Vánocům i narozeninám

Pokud máte babičku, která si ráda odpočine s knihou v ruce, pak bude určitě skvělou volbou vybrat několik kvalitních knih či křížovek, se kterými může vaše babička zažít různá dbrodružství z pohodlí domova. Nebo vaše babička ráda vaří a dochází jí inspirace? Pořiďte jí novou kuchařku plnou receptů.

Více tipů na dárek pro babičku naleznete v našem rozcestníku s tipy na dárek pro ženy, nebo na rozcestníku tipů na dárek pro prarodiče.

Tipy na dárek
Logo
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare