District 70 Spy kartonové škrabadlo

269 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „District 70 Spy kartonové škrabadlo“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Šířka ve smontovaném stavu
35 cm
Detail: barva
weiß-braun, černá/hnědá
Zvláštnosti
recyklovat
Druh
scratch lepenka
Vybavení
S hračkou, šetří místo
Použití
Péče o drápy
Model
bílá, Schwarz
Značka
District70
Barva
bílá, černá
Výška ve smontovaném stavu
6 cm
Délka ve smontovaném stavu
35 cm
Tvar
Hranatý
Materiál
Vlnitá lepenka
Aktionsnummer
5250

Představte si, že byste museli trávit celé dny v domě, ačkoli jste byli zrozeni k lovu. Samozřejmě je to lákavá představa, mít možnost téměř celý den prospat, ale co s těmi hodinami, během kterých je kočka vzhůru a aktivní? Na rozdíl od koček, které žijí volně venku, mají kočky v domácnosti poněkud omezené možnosti zpestření a pohybu. Jako kompenzace za zajímavé věci venku, o které kočka žijící v bytě přichází, bylo vyvinuto škrabadlo SPY. Škrabadlo je určeno k interaktivním hrám.

Multifunkční hračka
Tento veselý karton ve skutečnosti kombinuje dva produkty: užitečné škrabadlo, které kočce pomáhá s péčí o drápy, a inteligentní hračku. Škrabací plocha z lepenky na horní straně umožní vaší kočce díky strukturovanému povrchu péči o drápy, která je pro ni velice lákavá. Otvory na horní straně a po stranách umožňují přístup k míčku na hraní na několika úrovních. Kromě toho je míček opatřen rolničkou, aby bylo zaručeno, že o něj kočka neztratí zájem. Kočka bude jistě ráda strkat tlapky do otvorů škrabadla SPY a míček na hraní ji bude pořád znovu a znovu fascinovat!

Pohyb v domě
Interaktivní hračky jako SPY přinesou vaší kočce nejen nekonečně dlouhé potěšení, ale zajistí jí také dostatek potřebného pohybu, aby byla zdravá a vitální a také aby zahnala dlouhou chvíli. Navíc je to přesně to pravé škrabadlo pro zaměstnané majitele koček, protože jejich mazlíčka zabaví, když nejsou doma.

Perfektní dárek pro kočky
Hledáte dokonalý dárek pro svou kočku? Pak už nemusíte hledat dál, neboť škrabadlem SPY obdarujete nejen ji, ale také sebe. Vaše kočka dostane zábavnou novou škrabací hračku a vy ochráníte svůj nábytek před poškozením. To zní jako opravdová win-win situace! Škrabadlo WHIRL se postará o velkorysou zábavu vaší kočky, ať už na její narozeniny, na dovolené nebo prostě v kočičí dny. Produkt je vyroben z udržitelných materiálů a navržen tak, aby vaší kočce dělal radost dlouhé roky.

Podrobnosti produktu:

  • Pro domácnost každého milovníka koček je to opravdová výhra.
  • Se škrabací plochou z vlnité lepenky uprostřed.
  • Otvory ve velikosti tlapek, perfektní pro chytání míčku.
  • Ideální jako dárek pro kočky i jejich majitele.
  • Rozměry: 35 × 35 × 6 cm
  • K dostání ve dvou barvách: v černé a bílé.
  • K dostání v různých tvarech.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „District 70 Spy kartonové škrabadlo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *