Dokas kostky z kachních prsou s cizrnou, červenou řepou a kokosovým olejem

849 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Dokas kostky z kachních prsou s cizrnou, červenou řepou a kokosovým olejem“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Dospělý
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez laktózy, Bez lepku, Bez přídavku aromat, bez přídavku obilovin, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Vysoký podíl masa
Druh masa
Kachna
Značka
Dokas
Velikost balení
4 × 150 g, 8 × 150 g
Forma krmiva
Kostky
Aktionsnummer
5068

Hledáte chutný pamlsek, který vašeho psa nadchne? Dokas kostky z kachních prsou s cizrnou, červenou řepou a kokosovým olejem, 150 g, lze použít jako skvělou odměnu nebo pochoutku jen tak během dne. Vaše zvíře bude jedinečnou chuť vysoce kvalitní kachny milovat. Pamlsek je doporučen pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsoben potřebám dospělých psů. Jen s dostatkem energie může váš čtyřnohý přítel zůstat v dobré kondici a aktivní po celý den. Velmi kvalitní proteiny zajišťuje vysoký podíl masa. Pamlsek neobsahuje lepek a obiloviny. Proto se ideálně hodí pro psy, kteří mají citlivé zažívání a sklon k alergiím. Laktóza je pro dospělého psa těžce stravitelná, proto se Dokas kostky z kachních prsou s cizrnou, červenou řepou a kokosovým olejem, 150 g, vyrábějí bez laktózy. Záměrně je vyloučeno přidávání barviv a umělých zvýrazňovačů chuti.

Pamlsky pro psy by měly být něco mimořádného, a proto se podávají jen v omezených dávkách. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • bez obilovin
  • bez laktózy
  • s vysokým podílem masa
  • bez lepku
  • bez barviv
  • bez umělých zvýrazňovačů chuti

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dokas kostky z kachních prsou s cizrnou, červenou řepou a kokosovým olejem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *