Dokas kostky z kuřecích prsou s batáty, lněnými semínky a kokosovým olejem

119 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Dokas kostky z kuřecích prsou s batáty, lněnými semínky a kokosovým olejem“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Druh masa
Kuřecí
Životní fáze
Dospělý
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez laktózy, Bez lepku, Bez přídavku aromat, bez přídavku obilovin, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Vysoký podíl masa
Značka
Dokas
Velikost balení
4 × 150 g, 8 × 150 g
Forma krmiva
Kostky
Aktionsnummer
5068

Pokud pro vašeho psa hledáte pamlsek bez obilovin, právě jste ho našli. Dokas kostky z kuřecích prsou s batáty, lněnými semínky a kokosovým olejem, 150 g, jsou dobrou volbou pro usnadnění výchovy a tréninku. Lahodné kuřecí maso se postará o výjimečný chuťový zážitek. Pamlsek doporučený pro psy všech velikostí je speciálně přizpůsobený potřebám dospělých psů. Váš čtyřnohý miláček získá dostatek denní dávky energie z kvalitních bílkovin, které krmivo obsahuje díky vysokému podílu masa. Protože pamlsek neobsahuje lepek a obiloviny, je předurčen pro psy, kteří mají sklony k alergiím nebo potravinové intoleranci. Protože dospělí psi obtížně tráví mléčný cukr, byl pamlsek Dokas kostky z kuřecích prsou, 150 g, vyroben bez laktózy s obsahem batátů, lněných semínek a kokosového oleje. Pamlsek je navíc bez přídavku barviv a umělých látek zvýrazňujících chuť.

Aby pamlsky zůstaly pro vašeho psa něčím výjimečným, měli byste je podávat jen v určitých dávkách. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • bez obilovin
  • bez laktózy
  • s vysokým podílem masa
  • bez lepku
  • bez barviv
  • bez umělých zvýrazňovačů chuti

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dokas kostky z kuřecích prsou s batáty, lněnými semínky a kokosovým olejem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *