Feliway®­­- Friends Start-Set difuzér, 48 ml

699 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Feliway®­­- Friends Start-Set difuzér, 48 ml“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
FELIWAY
Tvar
Rozprašovač
Aktionsnummer
4834, 4856
Použití
antistresové

Difuzér Friends Start-Set o objemu 48 ml od firmy Feliway je řešením v případě neustálých konfliktů v domácnosti s více kočkami, které často provází problémy jako značkování močí a agresivní chování. I když jsme takové soužití dosud nezažili, umíme si bez problémů představit, jak zatěžující je taková situace pro kočky a člověka. 
Zde přichází na řadu Feliway Friends, který používá stejnou osvědčenou technologii difuzéru jako Feliway Classic. Rozdíl: Používá C.A.P. (Cat Appeasing Pheromone, česky „feromony uklidňující kočky“), které podporují harmoničtější soužití koček. Nepřispívá tedy k řízení revíru, odvykání škrábanců a značkování močí a uklidňování koček při změnách v domově, nýbrž působí při problémech v sociální interakci: Mírní tak konflikty a napětí mezi kočkami, což je spojené také s pozitivními vedlejšími efekty jako uvolněním, neprováděním značkování a pocity bezpečí.
Již po jednom týdnu používání je patrné snížení konfliktního chování. 84 % majitelů koček navíc pozoruje, že si kočky díky aplikaci FELIWAY® FRIENDS lépe rozumí a že se hladina agresivního chování snížila po třech týdnech používání o 70 %. Tento produkt je nejenže vyvíjen ve spolupráci s veterináři, ale také jimi doporučován. Otestujte ho nyní a vydejte se do budoucnosti svých miláčků naplněné harmonií.

Podrobnosti produktu:

  • Pro více harmonie v domácnosti s více kočkami
  • Uvolňuje napětí při soužití 
  • Obsahuje uvolňující C.A.P.
  • Pomáhá u nových nebo také dlouholetých konfliktů
  • Vyvinuto & doporučeno veterináři
  • Obsah sady: Difuzér do zásuvky & lahvička o objemu 48 ml
  • Snižuje četnost a intenzitu konfliktů mezi kočkami žijícími v jedné domácnosti
  • Použijte při situacích jako pronásledování, prskání, blokování cesty, skrývání

Použití:  
Našroubujte náplň do difuzéru a ten potom zapojte do zásuvky. 
Difuzér do zásuvky ponechejte zapojený po celých 30 dní. 
Difuzér FELIWAY® FRIENDS by se měl zapojit v místnosti, v níž se kočky převážně zdržují a kde se konflikty vyskytují nejčastěji. Jestliže mají vaše kočky zvláštní pelíšky v různých místnostech nebo tráví hodně času odděleně, doporučujeme použít více difuzérů. 
Každý difuzér pokryje obytnou plochu 50–70 m².  
Abyste nepřetržitě podporovali své kočky a upevnili požadované chování, můžete po 30 dnech prázdnou lahvičku vyměnit za novou doplnitelnou lahvičku FELIWAY® FRIENDS.  
Difuzér by se měl vyměnit každých 6 měsíců.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Feliway®­­- Friends Start-Set difuzér, 48 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *