GranataPet pro kočky – Delicatessen kapsička, čisté jehněčí maso

399 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „GranataPet pro kočky – Delicatessen kapsička, čisté jehněčí maso“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Dospělý
Vlastnosti krmiva
bez přídavku obilovin, Taurin, Vysoký podíl masa
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Značka
Granatapet
Druh masa
Telecí
Forma krmiva
Pasta
Velikost balení
6 × 85 g, 12 × 85 g
Aktionsnummer
5138

Protože jsou kočky od přírody šelmy a masožravci, je podle toho nastaven i jejich trávicí systém. Kočky obtížně tráví obiloviny a umí je těžko zhodnotit. Krmivo GranataPet proto neobsahuje žádné obiloviny a zajišťuje optimální a přirozeně orientovanou výživu.

Konzerva GranataPet DeliCATessen nabízí chutnou výživu bohatou na bílkoviny. Vyvinuto bez pokusů na zvířatech a vyrobeno v Německu. Šetrný výrobní proces zajišťuje, že v přísadách zůstanou zachovány důležité živiny a vitamíny.

GranataPet DeliCATessen konzerva, na první pohled čisté telecí maso:

  Výrobní závody: výhradně v Německu

  Vysoký podíl masa, bez obilovin: optimální, přírodně orientovaná výživa, bohatá na bílkoviny a snadno zužitkovatelná

  Telecí: obzvlášť jemné, s nízkým obsahem tuku a křehké. Obsahuje zvýšený přirozený obsah kyseliny arachidonové, zinku, vitamínu E a cholinu.

  Jádra granátového jablka: bohaté na draslík, vitamín C, vápník a železo, vysoký podíl bioaktivní složky kyseliny ellagové. Možné účinky:

  Zachování zdravých buněk a tkání: ochrana před volnými radikály (antioxidační účinky), detoxikace, zlepšení obnovy a udržování buněk.

  Srdce, krevní oběh a imunitní systém: ochrana proti infekcím, zmírnění zánětlivých procesů, lepší prokrvování, pozitivní účinek na tukovou výměnu.

  Mozek, nervy a oči: podporuje duševní výkonnost, chrání nervové buňky.

  Taurin: Podporuje udržování zraku a funkci srdečního svalu, zvyšuje pohodu kočky.

  Lososový olej: Sestává z velké části z esenciálních nenasycených mastných kyselin. Tyto kyseliny působí protizánětlivě a mohou mít pozitivní vliv na kůži a srst.

  Slávka zelenoústá: Kromě vysoce kvalitních bílkovin obsahuje také látky, které mají pozitivní vliv na klouby vaší kočky. Díky obsahu výtažku ze slávky zelenoústé ve výživě domácích mazlíčků se nejen předchází známkám opotřebení, ale také se zlepšuje chrupavková hmota u koček, které mají problémy s klouby.

  Výrobky značky GranataPet jsou zaručeně BEZ: obilovin, kombinovaných částí masa, masových náhražek, kostní moučky, náhražek bílkovin jako sója, umělých barviv a aromatických látek, umělých konzervačních látek, geneticky modifikovaných organismů, vitamínu K3, pokusů na zvířatech.

Kočky jsou gurmány mezi domácími zvířaty, jejich chutě jsou často velmi odlišné. GranataPet DeliCATessen nabízí výběr zajímavých a chutných variací:

  Zvěřina a tuňák

  Krůta a krevety

  Bažant a králík

  Losos a krůta

  Tuňák a kachna

  Kachna & drůbež

  Jehněčí maso a krocan

  Losos a mořské plody

  Telecí maso a králík

  Krocan a bažant

  Čistá zvěřina

  Čistý losos

  Čisté kuřecí maso

  Čisté telecí maso

  Drůbež pro koťata

Různé druhy GranataPet DeliCATessen jsou k dostání v 85g kapsičce, 200g konzervě, 400g konzervě nebo 800g konzervě. GranataPet DeliCATessen je k dostání ve 3 různě kombinovaných baleních multipack všech velikostí (85g kapsičky, 200g konzervy, 400g konzervy a 800g konzervy).

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „GranataPet pro kočky – Delicatessen kapsička, čisté jehněčí maso“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *