Industriální kovový TV stolek GENUA

2 190 

Kategorie:

Popis

Elegantní kus nábytku pro váš obývací pokoj.
Industriální kovový TV stolek GENUA
TV stole Genua je nevšedním kouskem, který se stane oblíbeným u zákazníků, kteří si rádi vybavují svůj domov nábytkem v industriálním designu. Pod industriálním designem si řada osob představí surový, studený kus nábytku, který bude vypadat velice masivně a bude těžce kombinovatelný. Avšak moderní pojetí industriálního designu nemusí vůbec působit tímto dojmem.
Přesně toto jiné pojetí industriálna představuje TV stolek Genua, který spojuje pevnou ocel a přírodní dýhu. Teplé dřevo rozbíjí studenou ocel, a vytváří osobitý kousek nábytku, který příjemně doplní stávající vybavení obývacího pokoje. Již při pohledu je jasné, že kombinování stolku s ostatním nábytkem nebude nijak složité, a velice snadně si díky němu vytvoříte odpočinkový prostor plný hřejivé atmosféry.
Jak již bylo zmíněno, k výrobě stolku je použita masivní ocel, která je ještě navíc opatřena lakem černé barvy. Z této oceli je vyrobena většinová část stolku, a také především odkládací police, kterou jistě využijete pro umístění stylových doplňků či rámečků s rodinnými fotografiemi. Horní deska, která je určena pro umístění televize, je opatřena zmíněnou vrstvou přírodní dýhy, která kontrastuje s černým odstínem oceli. Dohromady pak tyto dva materiály vytváří nadčasový kus nábytku, který bude možné využívat i po dobu několika let.
ideální pro každou místnost
police zhotovené pomocí lakované MDF desky a přírodní dýhy
prostorné police v barvě dubu
konstrukce z ocele s černým nátěrem

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Industriální kovový TV stolek GENUA“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *