Kiiroo Keon

5 990 

Popis

Kiiroo Keon Duo Pack Including Stroker
Kiiroo interaktivní masturbátor pro muže! Buďte mezi prvními, kdo jej objeví!
Pociťte to, co vidíte na videuZažít ohromující orgasmus! Připojte KEON k jednomu z interaktivních videí pro dospělé a ucítíte každý příraz v reálném čase.
Budoucnost masturbace!
Mějte svou chvilku pod kontrolouOvládání rychlosti a délky tahů je velice pohodlné a praktické. Dotyková tlačítka představují příjemné ovládání, které si osvojíte velice rychle.
KomfortRobustní design masturbátoru KEON má dokonalý tvar pro pohodlné uchopení a držení. Intuitivní křivky naslouchají vašim potřebám a vy si můžete užívat své touhy bez omezení a rozptýlení.
Tvar pomůcky
Zapomeňte na těžké a objemné masturbátory! Každý detail v designu hračky KEON účinně obohatí vaše intimní chvilky.
LED světýlkaElegantní systém LED osvětlení, poskytuje informace o rychlosti, režimu připojení a výdrži baterie.
Autentické přírazyNa rozdíl od jiných masturbátorů je KEON dodáván s kvalitním pevným pouzdrem a také úžasně reálnou vnitřní texturou z materiálu, který připomíná lidskou pokožku. Bude stimulovat každý kousek vašeho penisu.
RealFeelJedinečný RealFeel materiál má příjemnou vnitřní texturu navrženou tak, aby maximalizovala potěšení. Objevte ty nepříjemně realistické pocity!
Zcela nový způsob připojeníInteraktivní potěšení bude probíhat přes aplikaci, jejíž ovládání je velice snadné. Umožňuje propojení s přáteli, videohovory, ovládání masturbátoru a především sledování interaktivních videí.
Spárujte KEON s dalšími produkty KIIROO a užijte si sex na dálku se svým protějškem.
KEON můžete také použít v kombinaci s VR brýlemi!
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kiiroo Keon“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *