Kiiroo – Onyx+ & Pearl2 Couple Set

7 999 

Popis

KIIROO je novou generací návrhářských sexuálních hraček na platformě, která dělá vše možné. KIIROO je zcela nový, plně interaktivní intimní zážitek. KIIROO je v podstatě technologická společnost zaměřená na to, aby lidé spojovali nové a vzrušující způsoby. KIIROO vyvinula vysoce osobní platformu pro sociální sítě, která je vybavena zařízeními, která umožňují skutečný pocit ve virtuální realitě. Tato zařízení posunou vaše vztahy přes internet o další úroveň a umožní Vám vyjadřovat své pocity kdykoliv a odkudkoliv. Vyrobeno ve spolupráci se světovou jedničkou ve výrobě masturbátorů – Fleshlight.
Onyx a Pearl Teledidonic Set se prodává jako sada masturbátor + vibrátor.
Kiiroo Onyx je najpokrokovějším masturbátorem pro online potešení:
– vnitřní vložka je z patentovaného Fleshlight návleku, povrch je pokryt vysokohygienickým silikonem
– připojení je přes Bluetooth a Internetu
– výkonný motor s 5 vibračními nastaveními
– doplňková funkce: videochat
– vnější touchpad, ovládaní prostředníctvím jediného tlačítka
– diskrétní a bezdrátový desing, tvar zaměřený na bod G
– Hmotnost: Onyx – 750g,  Pearl – 123g
– Rozměry:  Onyx – 242 x 90 x 80 mm,  Pearl – 190 x 30 x 30 mm
  
Kiiroo Onyx přináší do internetu absolutně nový zážitek – intimní dotyk. Ve vnitřní vagíně Onyx je 10 stahujích kroužků, které spolupracují a tím poskytují pocit reálného sexuálního styku. Každý Onyx je schopný se připojit s Kiiroo Pearl, nebo s jiným zařízením Kiiroo Onyx a získavat data i z těchto zařízení. Zapojte Pearl na nabijení a počkejte dokud zhasne indiktátor zobrazující úplné nabití ( cca 2 hodiny). Po plném nabití je vibrátor Pearl připraven k akci. Po použití s partnerem zapněte svůj počítač a ujistěte se, že Bluetooth je aktivován. Zapňete svůj Pearl stisknutím tlačítka a spojte se se svým partnerem zadáním unikátního PINU ( každé spojení nese jiný PIN). Pearl začne automaticky posílat data ihned po zahájení používání. Pro zapnutí vibrací stiskněte jednou tlačítko vibrátoru Pearl, následně mačkáním procházíte vibrační režímy.
  
Přípojení – bezpečně se můžete spojit s Vašim partnerem zatímco zařízení se ovládá na dálku. Ať už jste ve stejné místnosti, nebo tisíce kilometrů daleko, můžete cítit jejich dotek jako nikdy předtím ( stále můžete používat zařízení jako Skype, Facetime atd)
Bezpečnost – KIIROO je zcela nová zkušenost, která je naprosto bezpečná. Každé spojení nese unikátní číslo, které je viditelné pouze pro Vás a Vašeho partnera. Vaše data neukládáme! Vaše údaje jsou pouze Vaše, stejně jako intimita o kterou se dělíte. 
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kiiroo – Onyx+ & Pearl2 Couple Set“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *