Komoda Factory 2

16 590 

Kategorie:

Popis

Toužíte po neobvyklém vzhledu a kvalitním provedení? Komoda Factory je ideální volba!
Komoda Factory 2
Komoda Factory 2 je ideálním kusem nábytku pro zákazníky, kteří hledají neobvyklý vzhled a kvalitní provedení. Již na první pohled je zřejmé, že moderní industriální design, bude přední stránkou této komody. Pokud tedy hledáte kus nábytku, který se stane dominantou vašeho interiéru a přinese do pokoje osobitou atmosféru, je komoda Factory 2 tím pravým pro vás. Model této komody je vyroben v netradiční kombinaci přírodního dřeva a surové oceli. Přírodní dřevo dodává celé masivní konstrukci hřejivý vzhled, a naopak surová ocel zajišťuje netradičnost. 
Použité přírodní dřevo je speciálně upraveno. Cílem celkové úpravy dřeva, je vzbudit opotřebovaný dojem. Vše je zamýšleno tak, aby dřevo působilo drsným neopracovaným vzhledem. Není však potřeba se bát mechanické poškození dřeva, jelikož je důkladně ošetřeno olejovým nátěrem.
Surová ocel, která tvoří velkou část komody, je také speciálně ošetřena. Je zde také použit opotřebený design stejně jako u přírodního dřeva. Návrháři se zvoleným designem snažili dosáhnout drsného industriálního designu, který je velice neobvyklý, a díky kterému, se komoda stane nápaditým kusem nábytku. 
Komoda je velice prostorná, disponuje šesti zásuvkami, které jsou vyrobené ze zmíněné surové oceli. Každá zásuvka je poté opatřena velmi designovou rukojetí, které je také potřeba věnovat pozornost. Rukojeti jsou vyrobené z ploché oceli, a opatřeny stejným nátěrem jako nosná konstrukce. Ocelové rukojeti, tak spojují dřevo a ocel do jednotného celku, který působí velice harmonicky.
neobvyklý vzhled, kvalitní provedení
přírodní borové dřeva

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Komoda Factory 2“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *