LitterLocker II – doplňovací kazeta

189 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „LitterLocker II – doplňovací kazeta“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
Litter Locker
Zvláštnosti
Pohlcující zápach / Pohlcuje zápach
Velikost balení
1 kus, 3 kusy, 6 kusů
Aktionsnummer
5250

Tajemstvím je fóliový rukáv!

O příjemné „pokojové klima“ se postará kazeta integrovaná v LitterLocker®II, která obsahuje vícevrstevný fóliový rukáv AIR-SEAL s pachovou bariérou. Tento speciální neprodyšný fóliový rukáv důkladně váže nejen nepříjemné pachy, ale také bakterie a choroboplodné zárodky.

Objem kbelíku LitterLocker®II dostačuje pro jednu kočku až na 2 týdny. Tím odpadá denní vynášení sáčku s kočičím odpadem. K dalšímu použití se fóliový rukáv jednoduše z kazety popotáhne. Jedna kazeta stačí pro jednu kočku na cca 2 měsíce.

Upozornění:
Náhradní kazety se hodí jen do koše na likvidaci znečištěného kočkolitu Litter Locker®II.

Návod: K otevření kazety sejměte plastovou lištu kazety a opatrně zatáhněte za konec fólie. Vytáhněte vždy dostatečnou část fólie, abyste ji mohli vést středem kazety. Konec zavažte.

Návod: K nasazení kazety sejměte víko a kazetu nasaďte. Přitom zatáhněte za rukojeť, aby konec fólie dosahoval až pod klapku do koše. Víko zase namontujte. Následně koš uprostřed otevřete a vrchní část zaklapněte dozadu. Nyní lze konec fólie zatáhnout až ke dnu koše, takže je v koši dostatek fólie.

Návod:Vsypte hrudkovitý kočkolit a zavřete víko. Zatáhnutí na rukojeť spolehlivě uzamkne všechny pachy. Ke každodennímu použití, ovládání je velice snadné.

Návod: K vyprázdnění koš uprostřed otevřete a vrchní část zaklapněte dozadu. Fóliový rukáv přeřízněte zabudovaným nožem chráněným proti nepovolané manipulaci dětmi. Vrchní konec fólie zauzlujte, vyjměte odpadový kočkolit a zlikvidujte jej. Konec rukávu zbývajícího v koši zauzlujte. Konec fólie zatáhněte až ke dnu koše a koš zavřete. LitterLocker II lze opět používat.

LitterLocker®II i kazeta se vyrábějí ve Francii.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „LitterLocker II – doplňovací kazeta“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *