Lovense – Lush 3

3 599 

Popis

Lovense Lush 3
Jedná se o nejnovější verzi, celosvětově proslulého chytrého vybrátoru
Vylepšení o proti Lush 1 a Lush 2 – pomůcka je pevnější, lépe ,,obejme“ a drží na svém místě. Poskytne tak kvalitnější stimulaci a pohodlí. Nově má vylepšenou baterii a anténu Bluetooth.
Ovládejte ho hlasem, melodií, hodinkami a mobilním telefonem přes rozhraní Bluetooth 4.0. Stáhněte si aplikaci do iPhone, iPad, iPod Touch nebo do mobilního telefonu s OS Android 4.3 (a vyšším).
Ovládání Lush:
Dálkové ovládání – Klepněte na displej, podržte.Ovládání na větší na dálku – Naše aplikace umožňuje partnerovi převzít velení z jakékoliv vzdálenosti.Nekonečno možnosti vibrací – Tvořte, stahujte a sdílejte různé režimy vibrací. můžete do Lush 3 uložit až 10 vzorů (které vytvoříte).Vibrace na základě melodie – Vyzkoušejte „beat“ Vaší oblíbené písně uvnitř.Ovládejte hlasem – Aplikace využívá mikrofon smartphonu a reaguje na zvuk.
Magnetický nabíjecí port pro výrazně lepší nabití.
Vylepšená anténa Bluetooth pro lepší a stabilnější připojení.
Opravený tvar, který krásně ,,obejme“ a drží na svém místě. Poskytne hlubší vibrace na bodu G.
Kvalitní baterie, která umožňuje až 5 hodin používání.
Tišší – nejvyšší úroveň zvuku je 43 dB (45,5 dB pro Lush 2).
Pro ovládání hračky na dálku je nutné, aby si v aplikaci oba partněři vytvořili účet, následně se  „Long Distance“ propojili (tlačítkem „+“ vpravo nahoře svůj protějšek vyhledáte, stačí zadat jeho přezdívku a on pak žádost o přidání schválí)
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lovense – Lush 3“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *