Lovense Lush

3 299 

Popis

Lovense Lush
Jedná se o chytrý bullet vibrátor.
Pomůcka ovládaná hlasem, melodií, hodinkami a mobilním telefonem přes rozhraní Bluetooth 4.0. Stáhněte si aplikaci do iPhone, iPad, iPod Touch nebo do mobilního telefonu s OS Android 4.3 (a vyšším).
Je určen jak pro sólovou hru, tak pro páry, diskrétní i pro hraní na veřejnosti.
Lush je skvěle anatomicky tvarován. Pomůcka má velice tichý motor a proto si ji můžete vzít s sebou třeba na nákupy, či kamkoliv vás napadne. Ani s ovládáním vám nemusí dělat starosti. Vy můžete být doma či venku a partner si s vámi může hrát z druhého konce světa.
Ovládání Lush:
Dálkové ovládání – Klepněte na displej, podržte.Ovládání na dálku – Partner vás může ovládat z jakékoliv vzdálenosti.Nekonečno vibrací – Tvořte, stahujte a sdílejte různé režimy vibrací.Vibrace na základě melodie – Vyzkoušejte „beat“ Vaší oblíbené písně.Ovládejte hlasem – Aplikace využívá mikrofon smartphonu a reaguje na zvuk.
Pro ovládání hračky na dálku je nutné, aby si v aplikaci oba partněři vytvořili účet, následně se  „Long Distance“ propojili (tlačítkem „+“ vpravo nahoře svůj protějšek vyhledáte, stačí zadat jeho přezdívku a on pak žádost o přidání schválí)
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lovense Lush“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *