MOON Ranger Junior kuřecí a telecí maso se sladkými bramborami a rybízem

499 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „MOON Ranger Junior kuřecí a telecí maso se sladkými bramborami a rybízem“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Druh masa
Kuřecí, Telecí, Vnitřnosti
Forma krmiva
Kousky
Životní fáze
Vše
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez laktózy, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém
Velikost balení
6× 800 g, 12 × 800 g
Značka
MOON RANGER
Aktionsnummer
4940

Jak je známo, předkem našich psů je vlk. V divočině travních porostů a lesů nachází hodnotnou stravu. Vycházeje z tohoto přirozeného vzoru dodává MOON Ranger vašemu psovi přesně to, čím se živí také vlk: hodně dobrého masa doplněného o lahodné plody, kořeny, bobule a vybrané bylinky. V mnoha druzích MOON Ranger se používá pouze jeden zdroj živočišných bílkovin, aby také psi citliví na stravu dostali vyvážené krmivo. MOON Ranger je bez výjimky bez obilovin. Váš pes je bude instinktivně milovat!

Původní. Přírodní. Odpovídající potřebám psů.

„MOON Ranger Junior – kuřecí a telecí se sladkými bramborami a rybízem“ je základní krmivo pro psy ve vývinu ve věku od 2 do 12 měsíců. Mokré krmivo v prémiové kvalitě obsahuje kromě velkého množství kuřecího a telecího masa a vnitřností také lahodné sladké brambory a rybíz. U krmiva pro mladé psy obohaceného lněným olejem, bylinkami a vaječnými skořápkami se jedná o jedinečnou recepturu, která byla vyvinuta ve spolupráci s veterináři a testována DLG. Nabídněte svému psovi s „MOON Ranger Junior – kuřecí a & telecí& se sladkými bramborami a rybízem“ přírodní krmivo odpovídající potřebám psů v prvních měsících života!

Aby mohli psi s MOON Ranger dobře vyrůstat, používají se pouze nejlepší přísady, zde například lněný olej a sladké brambory. Co je na nich zvláštního?
Lněný olej se skládá z velké části z nenasycených mastných kyselin a má zvlášť vysoký obsah α-kyseliny linolenové důležité pro psy. Tyto mastné kyseliny jsou nutné pro zdravou kůži a lesklou srst.
Sladké brambory dodávají energii a vitamin A ve velkém množství. Obojí potřebují mladí psi bezpodmínečně pro zdravý růst.

MOON Ranger je vyznamenané pečetí kvality DLG. Společnost DLG průběžně testuje všechny druhy v nezávislých laboratorních testech a testech kvality. Tak je možné zaručit jedinečnou kvalitu MOON Ranger!

Podrobnosti produktu:

 • 68 % kuřecí a telecí
 • Receptura bez obilovin a bez lepku
 • Bez přidaného cukru
 • Se sladkými bramborami a rybízem
 • Obsahuje hodnotný lněný olej pro zásobování esenciálními nenasycenými mastnými kyselinami
 • Vaječná skořápka dodává důležitý vápník
 • S vybranými bylinkami
 • Otevřená deklarace – každá přísada je sledovatelná!
 • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
 • Testováno DLG
 • Vyrobeno v Německu
 • MOON Ranger je k dostání v 6 druzích: Kachna, zvěřina, hovězí, hovězí plemene Angus, jehněčí, kuřecí a & telecí Junior

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MOON Ranger Junior kuřecí a telecí maso se sladkými bramborami a rybízem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *