Právě si prohlížíte Oslavte stylově Den sv. Patrika

Oslavte stylově Den sv. Patrika

Den svatého Patrika je slavnostní den, který se slaví v Irsku a mnoha dalších zemích po celém světě. Je to den, kdy se lidé oblékají do zelené, pijí pivo a oslavují irskou kulturu. Pokud plánujete oslavu tohoto dne, zkuste si ji udělat stylovou a nezapomenutelnou. Zde je pár tipů, a oslavte stylově Den sv. Patrika.

Oblečte se do zelené

Zelená je tradiční barvou pro Den svatého Patrika, takže si zkuste obléknout něco v této barvě. Můžete si pořídit zelené tričko, klobouk, nebo dokonce celý kostým. Pokud chcete být opravdu styloví, zkuste si na tváře nanesením malbu s irskou vlajkou.

Pijte pivo

Pivo je další tradiční součást oslav Den svatého Patrika. Pokud jste fanoušci piva, můžete si koupit pivo z Irska, nebo si vyzkoušet nějaké irské pivo, jako například Guinness. Pokud se chcete zabavit, zkuste si udělat pivní degustaci a zjistit, které irské pivo je nejlepší.

Dejte si tradiční irskou večeři

Tradiční irská jídla jako je hovězí guláš nebo Corned Beef and Cabbage mohou být skvělým způsobem, jak si oslavu oživit. Pokud nevíte, jak tyto pokrmy připravit, najděte nějaký recept na internetu nebo si je objednejte v irské restauraci.

Poslouchejte irskou hudbu

Hudba je další tradiční součást oslav Den svatého Patrika. Zkuste si poslechnout nějakou irskou hudbu, jako například U2, The Dubliners nebo Enya. Pokud máte rádi tradiční irskou hudbu, zkuste si najít nějaký koncert nebo festival v okolí.

Dejte si irskou whisky

Pokud jste fanoušci tvrdého alkoholu, určitě si nechte ujít ochutnávku irské whisky. I když se nejedná o tradiční nápoj pro oslavu Den svatého Patrika, irská whisky je stejně jako irské pivo neodmyslitelnou součástí irské kultury. Můžete si vyzkoušet nějakou z populárních značek, jako jsou Jameson, Bushmills nebo Tullamore Dew. Ať už si dáte whisky s ledem nebo čistou, určitě si vychutnáte její unikátní chuť.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“4505,4994″]

Učte se tradiční irské tance

Pokud máte rádi tance, zkuste si zatančit tradiční irské tance jako jsou jig, reel nebo hornpipe. Tyto tance jsou součástí irské kultury již po mnoho let a určitě vám pomohou udržet náladu na oslavě Den svatého Patrika.
Oslava Den svatého Patrika může být skvělým způsobem, jak si užít den plný zábavy a irské kultury.

Napsat komentář