Pedigree Ranchos kuřecí

49 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Pedigree Ranchos kuřecí“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Druh masa
Kuřecí
Značka
Pedigree
Životní fáze
Vše
Vlastnosti krmiva
Bez umělých aromat, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Kvalitní potraviny, Soft & halbfeucht, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Forma krmiva
Žvýkací proužky a tyčinky
Velikost balení
3 x 70 g, 7 × 70 g, 70 g
Zvláštní potřeby
Péče o zuby

Uspokojte přirozené instinkty svého psa se stripsy Pedigree® Ranchos™ – řadou chutných a jemných pamlsků vyrobených tak, aby vašemu psovi chutnaly nejvíce, Jsou expertně sušeny, aby získaly právě tu neodolatelnou vůni, kterou psi milují, Pedigree® Ranchos™ jsou dostupné ve dvou příchutích: hovězí a kuřecí, Pedigree® Ranchos™ Originals jsou psí žvýkací tyčinky, která obsahují 95 % masa a živočišných produktů, Navíc neobsahují žádná umělá barviva či dochucovadla.

1. Pedigree® Ranchos™ jsou jemné a chutné pamlsky vyrobené tak, aby vašemu psovi chutnaly nejvíce.
2. Psí pamlsky Pedigree® Ranchos™ jsou dostupné s hovězím/ kuřecím. Stripsy Ranchos™ obsahují 95 % masa a živočišných produktů a jsou expertně sušeny pro neodolatelnou vůni, kterou psi milují.
3. Ať už krmíte svého psa celými pamlsky Pedigree®, nebo je trháte do menších kousků, v každém případě ho rozmazlujete tím, co má nejraději.
4. Celá řada doplňkového krmiva Pedigree® Ranchos™ byla vyvinuta do nejrůznějších skvělých chutí odborníky na výživu a veterináři ve Waltham Centre.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pedigree Ranchos kuřecí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *