Právě si prohlížíte Dárky pro fanoušky seriálu Stranger Things

Dárky pro fanoušky seriálu Stranger Things

Fanoušci seriálu Stranger Things se jistě radují z toho, že se mohou obklopit svými oblíbenými postavami a motívy z tohoto skvělého seriálu. Ať už hledáte dárek pro přítele nebo pro sebe, existuje mnoho možností, jak si užít svou vášeň pro Stranger Things. Podívejte se na všechny tipy na dárky pro fanoušky seriálu Stranger Things

Sběratelské hrnky ze seriálu Stranger Things

Užijte si svůj oblíbený nápoj jako nikdy předtím s naší kolekcí hrnků na kávu a čaj s motivy ze seriálu Stranger Things. V nabídce najdete keramické, 3D i cestovní hrnky s motivy jako je Demogorgon nebo Eleven, které vás určitě nabijí energií do nového dne a nechte se unášet k záhadám z městečka Hawkins. Pro fanoušky poslední řady seriálu Stranger Things 4 je tu ideální hrneček na teplý čaj. A pokud se chystáte do dimenze Upside Down, nezapomeňte si vzít s sebou na cestu lvaše oblíbené medium. Naše hrnky vám pomohou uniknout z reality a ponořit se do světa této kultovní série.

Licencovaná trička Stranger Things

Trička pro pány i dámy s originálními motivy ze světově proslulého seriálu Stranger Things. Pro fanoušky hry na hrdiny Dungeons & Dragons jsou k dispozici trička s tímto tématem, ale také nechybí trička s motivy z Druhé strany – Upside Down. Všichni fanoušci Willa Byerse, Eleven a jejich kamarádů z Hawkins v Indianě zde určitě najdou něco, co jim padne do oka. S našimi tričky můžete ukázat svou lásku k tomuto kultovnímu seriálu!

Stranger Things plakáty a obrazy

Přinášíme vám kolekci plakátů a obrazů ze seriálu Stranger Things, které potěší každého geeka a fanouška tohoto kultovního seriálu. Vyzdobte si svůj pokoj nebo obývací prostor oblíbenými postavami jako je Eleven, Mike nebo šerif Jim Hopper a mějte je neustále na očích! Můžete si také vybrat plakát s abecedou světýlek a zkuste se rozluštit zprávu z dimenze Upside Down. V naší nabídce najdete plakáty s motivy ze všech tří řad seriálu Stranger Things 1, 2 a 3. Každý plakát a obraz je vysoké kvality a bude skvěle vypadat na vaší zdi. Ukažte svou lásku k tomuto populárnímu seriálu s našimi plakáty a obrazy!

Další vychytávky s motivem ze seriálu

Dále si můžete prohlédnout širokou kolekci drobných předmětů pro fanoušky kultovního seriálu Stranger Things. Najdete zde komiksy, CD, zápisníky, knihy placky, samolepky a další unikátní předměty, které jsou trochu retro a s hororovým nádechem. Každý z nich je licencovaný a v jedinečném designu, který jinde neseženete. Celou nabídku těchto produktů naleznete u specialistů na licencované produkty z filmů a seriálů Imago.

Napsat komentář