ROYAL CANIN British Shorthair suché krmivo pro koťata

769 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN British Shorthair suché krmivo pro koťata“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Produktová řada krmení
Royal Canin Feline Health Nutrition
Aktionsnummer
4777, 4986
Velikost balení
2 kg, 10 kg
Životní fáze
Kotě
Vlastnosti krmiva
S L-karnitinem, S vitaminem E, Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Kosti a chrupavky, Podporující trávení, Tvorba svalů
Forma krmiva
Krokety
Značka
Royal Canin
Druh masa
Drůbeží

ROYAL CANIN British Shorthair suché krmivo pro koťata britských krátkosrstých koček do 12. měsíce věku.

– Podporuje harmonický růst svalů a kostí

– Podporuje zdravé trávení

– Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost

Fáze růstu vašeho britského kotěte je časem velkých změn a nových objevů. K rozvoji silné a svalnaté postavy, která je pro toto plemeno typická, potřebuje vaše kotě správnou stravu.

Proč speciální krmivo pro britská krátkosrstá koťata?

ROYAL CANIN British Shorthair Kitten je speciálně přizpůsobené výživovým potřebám britských krátkosrstých koťat. To mu umožní nejlepší možný start v životě a zpevní cestu pro zdravý vývoj do dospělosti.

Pro britskou krátkosrstou kočku je typický klidný charakter a sklon k nadváze. Proto je vybraná strava klíčovým faktorem pro zdravý růst, zvláště u tohoto plemene koček. ROYAL CANIN British Shorthair Kitten má upravený obsah bílkovin a přesně vyvážený obsah vitamínů a minerálů, které pomáhají podporovat harmonický vývoj svalů a kostí pro zdravý růst.

Zatímco se imunitní systém kotěte ještě vyvíjí, měl by získat další podporu prostřednictvím výživy. Patentovaný komplex antioxidantů v tomto krmivu obsahuje důležitý vitamin E a pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost koťat.

Speciálně navržené krokety krmiva ROYAL CANIN British Shorthair Kitten ve tvaru měsíce jsou upraveny podle velikosti a konzistence tak, aby usnadňovaly příjem potravy vašeho kotěte. Povzbuzují také intenzivní žvýkání a mohou tak podporovat hygienu tlamy a zubů.

Trávicí systém kotěte je až do věku asi 12 měsíců ve vývojové fázi. Pro podporu zdravého trávení je důležitá výživa s kvalitními bílkovinami. Proto obsahuje toto krmivo tzv. L.I.P. bílkoviny, které se vyznačují zvláště vysokou stravitelností.

Prebiotika dodatečně podporují střevní rovnováhu.

Zpestření pro britská královská koťata

Pro uspokojení individuálních preferencí každé kočky je krmivo ROYAL CANIN British Shorthair Kitten k dostání také jako mokré krmivo v lahodné omáčce. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich pokynů. Zajistíte, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN British Shorthair Kitten nabízíte své kočce kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN British Shorthair suché krmivo pro koťata“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *