ROYAL CANIN DERMACOMFORT MAXI granule pro velké psy s citlivou kůží

599 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN DERMACOMFORT MAXI granule pro velké psy s citlivou kůží“

Velikost zvířete
alle Größen
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Drůbeží
Zvláštní potřeby
Kůže a srst
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 10 kg, 3 kg, 10 kg
Produktová řada krmení
Royal Canin Canine Health Nutrition
Aktionsnummer
4373, 4641

– Receptura obzvláště šetrná ke kůži

Pro psy jsou kožní problémy jedním z nejčastějších důvodů pro návštěvu veterináře. Tomu můžete předejít tím, že budete svého psa krmit velmi kvalitními živinami, jež byly speciálně zvoleny pro podporu péče a zklidnění citlivé kůže.

Citlivá, svědivá kůže způsobuje, že se váš pes často škrábe. To může vést k dalšímu poranění kůže psa a způsobit případně dokonce i infekci.
ROYAL CANIN Dermacomfort Maxi je krmivo s aktivními živinami, které přispívají ke zdraví kůže vašeho psa. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro zklidnění kůže. Díky tomu je kůže méně citlivá na dráždivé látky, se kterými váš pes může přijít do styku.

ROYAL CANIN Dermacomfort Maxi je krmivo vhodné pro psy od 26 do 44 kg a obsahuje speciálně vyvinuté krokety, které jsou optimalizované pro chrup vašeho velkého psa.
Pro značku Royal Canin jsou bílkoviny velice důležité. Proto používáme výhradně ty nejkvalitnější živiny a přizpůsobujeme zdroje bílkovin přesně potřebám vašeho psa.

Nutriční program Dermacomfort je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako lahodné mokré krmivo v kapsičce Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány. Mokré a suché krmivo můžete podávat v libovolném poměru.

Nejsme to jen my, kdo je nadšen naším produktem; 91 % majitelek a majitelů psů bylo po pouhých 2 měsících používání také přesvědčeno. ROYAL CANIN Dermacomfort Mini se prokazatelně osvědčil jako ideální pro psy se sklonem k podráždění kůže.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN DERMACOMFORT MAXI granule pro velké psy s citlivou kůží“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *