ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE MINI granule pro malé psy s citlivým trávením

3 299 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE MINI granule pro malé psy s citlivým trávením“

Životní fáze
Vše
Zvláštní potřeby
Citlivé zažívání, Podporující trávení
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 8 kg, 3 kg, 8 kg
Produktová řada krmení
Royal Canin Canine Health Nutrition
Vlastnosti krmiva
Jen 3,5% podíl tuku
Aktionsnummer
4373, 4641

 – Podporuje zlepšení kvality stolice

Potíže s trávením jsou skutečně nepříjemné, i pro vašeho psa. Potrava s kvalitními živinami, které zajišťují dokonalou rovnováhu optimální činnosti střev a vynikajícího příjmu živin, může podporovat trávení vašeho psa.

ROYAL CANIN Digestive Care Mini je krmivo vhodné pro psy do 10 kg. Chutná receptura byla vyvinuta speciálně pro psy, kteří mají sklon k problémům se zažíváním.
Menší psi mají sklon k tužší stolici a proto více trpí zácpou. Receptura krmiva ROYAL CANIN Digestive Care Mini tuto skutečnost speciálně zohledňuje.
Použití ideálně sladěné směsi rozpustné a nerozpustné vlákniny přispívá k omezení fermentace a podporuje činnost střev tam, kde je to potřeba. Použitá prebiotika podporují zdravou střevní mikroflóru.
Pro značku Royal Canin jsou bílkoviny velice důležité. Používáme výhradně ty nejkvalitnější bílkoviny a přizpůsobujeme zdroje bílkovin přesně potřebám vašeho psa. Receptura krmiva ROYAL CANIN Digestive Care Mini proto obsahuje velmi snadno stravitelné bílkoviny (takzvané L.I.P.).

Dlouholeté zkušenosti a neustálé zlepšování zajišťují, že máme vždy nejnovější výrobní procesy. Naše moderní a šetrná příprava zaručuje, že jsou živiny této receptury obzvláště snadno stravitelné. Tato dobrá stravitelnost je pravidelně ověřována rozsáhlými kontrolami kvality.

Náš program výživy Digestive Care je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo a mohou být i perfektně kombinovány. Mokré krmivo můžete nabídnout například jako chutnou přílohu k suchým granulím.

Naše slova potvrzují i důkazy: V interních studiích provedených společností ROYAL CANIN došlo v 92% případů po krmení produktem Digestive Care Mini prokazatelně ke zlepšení kvality stolice, což je zjevná známka zdravého střeva. ROYAL CANIN Digestive Care Mini tak prokazatelně úspěšně přispívá k dobré kvalitě stolice.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE MINI granule pro malé psy s citlivým trávením“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *