ROYAL CANIN EXIGENT kapsička pro vybíravé psy 12× 85 g

369 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN EXIGENT kapsička pro vybíravé psy 12× 85 g“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Ryba
Forma krmiva
Kousky
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Značka
Royal Canin
Aktionsnummer
4641

 – výborná snášenlivost
– Canine Care nutriční program

Věděli jste, že váš pes má velmi vyvinutý čich? Při krmení záleží vašemu psovi nejen na vlastnostech krmiva, ale také na aroma a velikosti kroket. Je-li váš pes vybíravý, můžete jeho chutě uspokojit touto chutnou stravou, kterou bude nejen konzumovat, ale také si ji vychutnávat.

ROYAL CANIN® Exigent Mousse je krmivo vhodné pro psy všech velikostí a obsahuje živiny, které váš pes potřebuje pro zdravý život. Podávejte vašemu psovi krmivo s touto lahodnou recepturou, které nemůže odolat ani vybíravý pes.

ROYAL CANIN® Exigent Mousse se šetrně vaří přímo v kapsičce, takže krmivo neztrácí svoje aroma. Naše velmi kvalitní živiny zaručují vynikající chuť a vlastnosti, kterým váš pes nemůže prostě odolat.

Veškerá krmiva značky Royal Canin jsou velmi kvalitní a pokrývají 100 % potřeby kvalitních bílkovin, tuků, vlákniny, vitamínů a minerálních látek, které váš pes potřebuje pro celoživotně dobrou kondici.
Vedle tohoto chutného mokrého krmiva je naše krmivo z programu výživy Exigent navíc k dostání také jako křupavé suché krmivo. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány. Mokré krmivo můžete nabídnout například jako chutnou polevu k suchým granulím.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN EXIGENT kapsička pro vybíravé psy 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *