ROYAL CANIN EXIGENT MINI granule pro vybíravé malé pejsky 3 kg

649 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN EXIGENT MINI granule pro vybíravé malé pejsky 3 kg“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Aktionsnummer
4641

– Uspokojí i vybíravé psy

Při krmení je pro vašeho psa důležitá vůně, velikost a kvalita krmiva. Aby váš pes konzumoval vyváženou stravu a nechtěl jenom pamlsky, potřebujete zdravé a výživné krmivo, které je prostě neodolatelné i pro vybíravé psy.

ROYAL CANIN® Exigent Mini je krmivo vhodné pro psy do 10 kg, kteří mají vybíravý jazýček. Toto krmivo má všechny živiny, které váš pes potřebuje pro zdravý život.

Kousky krmiva ve formě polštářků v krmivu ROYAL CANIN® Exigent Mini jsou křupavé a mají chutnou a výživnou náplň. Křupavá vnější strana má lahodnou polevu a krémová náplň je stejně chutná jako výživná.
Veškerá krmiva značky Royal Canin jsou velmi kvalitní a pokrývají 100 % potřeby kvalitních bílkovin, tuků, vlákniny, vitamínů a minerálních látek, které váš pes potřebuje pro celoživotně dobrou kondici.

Náš program výživy Exigent je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány. Mokré krmivo můžete nabídnout například jako chutnou polevu k suchým granulím.

ROYAL CANIN® Exigent Mini je prokazatelně optimální řešení pro výživu vybíravých psů: Z interních studií provedených společností Royal Canin vyplývá, že až 99 % psů preferovalo toto krmivo.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN EXIGENT MINI granule pro vybíravé malé pejsky 3 kg“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *