ROYAL CANIN Giant Adult 15 kg + Maxi Adult 10× 140 g

2 099 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Giant Adult 15 kg + Maxi Adult 10× 140 g“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Velikost zvířete
Obří
Aktionsnummer
4581

ROYAL CANIN GIANT Adult granule pro velmi velké psy

 – Podporuje zdravé kosti a klouby
  – Komplex antioxidantů pro přirozenou obranyschopnost
  – Podporují funkci srdce

Proč podávat speciální krmivo velmi velkým dospělým psům?
Psi velmi velkých plemen mohou vážit až 100 kg. Proto je důležité, aby jejich strava obsahovala živiny podporující klouby a zachování všeobecného zdraví.
Krmivo ROYAL CANIN Giant Adult bylo vyvinuto speciálně pro velké dospělé psy (starší 18 nebo 24 měsíců) s tělesnou hmotností od 45 kg. Tato strava je optimalizována zejména pro výživové potřeby velkých plemen.
U velkých psů je obzvláště důležité zásobování cennými živinami, které přispívají k zachování zdravých kostí a kloubů, protože jsou silně namáhané v důsledku jejich vlastní tělesné hmotnosti. Proto krmivo ROYAL CANIN Giant Adult obsahuje glukosamin a chondroitin, které podporují zdraví kloubů a kostí.
Pro vědomou kontrolu hmotnosti velkého psa je rozhodující zamezit nežádoucí nadváze. Velká plemena mají od přírody značnou hmotnost. Psi těchto plemen potřebují vedle potravy bohaté na živiny pravidelný šetrný pohyb pro udržování zdravé hmotnosti a pro zamezení nadváze.
Díky exkluzivnímu a vyváženému komplexu antioxidantů (s vitaminy E a C, luteinem a taurinem) přispívá krmivo ROYAL CANIN Giant Adult k působení proti negativním účinkům volných radikálů na buňky.
V krmivu ROYAL CANIN Giant Adult jsou rovněž obsaženy aminokyseliny jako taurin a L-karnitin. Ty podporují zdravé srdce psa.

ROYAL CANIN MAXI ADULT mokré krmivo pro velké psy

  – Přispívá ke zdravému trávení
  – Podporuje klouby a kosti
  – Pro zdravou kůži a hezkou srst

Proč speciální krmivo pro dospělé psy velkých plemen?
Dospělí psi velkých plemen, jako je ta vaše, potřebují potravu, která jim poskytne všechny živiny pro podporu a udržení optimálního zdraví. Psi různých velikostí mají odlišné potřeby. Pro podporu optimálního zdraví v každé fázi života by to mělo být zohledněno ve stravě. ROYAL CANIN MAXI Adult v omáčce je vhodné krmivo pro psy ve věku od 15 měsíců do 8 let s hmotností 26 až 44 kg a je speciálně přizpůsobené potřebám vašeho dospělého psa.
Strava velkých psů se liší od stravy psů menších plemen. Velcí psi mají v poměru k jejich tělu poměrně malý trávicí aparát, a tím i omezenou trávicí kapacitu. ROYAL CANIN MAXI Adult in Sauce obsahuje speciální kombinaci živin a vysoce hodnotných bílkovin, které podporují trávení a zdravou rovnováhu střevní flóry. To zase přispívá k dobré kvalitě stolice. Navíc tato exkluzivní receptura může posílit funkci kožní bariéry, čímž také pomáhá udržovat kůži vašeho psa v dobrém stavu. ROYAL CANIN MAXI Adult v omáčce obsahuje živiny, které pomáhají udržet silné kosti a zdravé klouby vašeho psa v dospělosti.
Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

Příslib kvality značky ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Adult nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Giant Adult 15 kg + Maxi Adult 10× 140 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *