ROYAL CANIN GIANT Starter pro březí feny a štěňata velmi velkých plemen

4 149 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN GIANT Starter pro březí feny a štěňata velmi velkých plemen“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Zvláštní potřeby
Těhotenství a odchov
Velikost balení
2 × 15 kg, 15 kg
Velikost zvířete
Obří
Aktionsnummer
4581, 4985

ROYAL CANIN GIANT Starter pro březí feny a štěňata velmi velkých plemen od 2. do 8. týdne

– Posiluje přirozenou obranyschopnost

– Podporuje zdravé trávení

– Podporuje v období březosti a kojení

Proč speciální krmivo pro březí feny a štěňata velmi velkých plemen?

Pokud je fena březí nebo krátce po porodu, je důležité, aby ona a její štěňata dostávali správnou nutriční podporu. To je nezbytné pro zajištění dlouhodobého zdraví matky a co nejlepšího startu pro její štěňata. ROYAL CANIN Giant Starter Mother & Babydog je vhodné pro feny a jejich štěňata od 3.–4. týdne. Krmivo obsahuje veškeré živiny, které fena potřebuje v období březosti a kojení.

Výjimečné složení Start Complex je výsledkem specializovaného vědeckého výzkumu firmy ROYAL CANIN. Jde o exkluzivní kombinaci živin, které jsou částečně obsaženy také v mateřském mléce. Start Complex, obohacený o speciální živiny, aktivně podporuje zdravé trávení štěňat již v raných fázích vývoje.

V období březosti a kojení mají feny velmi zvláštní nutriční potřeby. Potřebují stravu, která se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, energie a minerálů. Proto má ROYAL CANIN Giant Starter Mother & Babydog speciální nutriční profil, který podporuje trávicí systém a celkový zdravotní stav feny a jejích štěňat.

Snadno nasákavé krokety umožňují přípravu chutné kaše pro fenu a její štěňata během odstavu. Usnadňuje to přechod z mateřského mléka na pevnou stravu.

Větší rozmanitost pro feny a štěňata: Další varianty produktu

Aby bylo možné vyhovět preferencím různých psů, je ROYAL CANIN Starter Mother & Babydog k dostání také jako mokré krmivo ve formě lahodné, obzvlášť jemné pěny, která vykazuje vysokou chutnost při stejném zásobení živinami a stejné stravitelnosti.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Giant & Babydog nabízíte své feně a svému štěněti kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN GIANT Starter pro březí feny a štěňata velmi velkých plemen“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *