ROYAL CANIN KITTEN British Shorthair 2 kg + Kitten v omáčce 12× 85 g

1 199 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN KITTEN British Shorthair 2 kg + Kitten v omáčce 12× 85 g“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Zvláštní potřeby
Těhotenství a odchov
Životní fáze
Kotě
Nabídky
Míchané balení
Aktionsnummer
4774, 4776

ROYAL CANIN British Shorthair granule pro koťata britských krátkosrstých koček do 12 měsíců

  • Podporují harmonický růst svalů a kostí
  • Podporuje zdravé trávení
  • Pomáhá budovat přírodní obranyschopnost

Fáze růstu vašeho britského kotěte je časem velkých změn a nových objevů. K rozvoji silné a svalnaté postavy, která je pro toto plemeno typická, potřebuje vaše kotě správnou stravu.

Proč speciální krmivo pro britská krátkosrstá koťata?

ROYAL CANIN British Shorthair Kitten je speciálně přizpůsobené výživovým potřebám britských krátkosrstých koťat. To mu umožní nejlepší možný start v životě a zpevní cestu pro zdravý vývoj do dospělosti.

Pro britskou krátkosrstou kočku je typický klidný charakter a sklon k nadváze. Proto je vybraná strava klíčovým faktorem pro zdravý růst, zvláště u tohoto plemene koček. ROYAL CANIN British Shorthair Kitten má upravený obsah bílkovin a přesně vyvážený obsah vitamínů a minerálů, které pomáhají podporovat harmonický vývoj svalů a kostí pro zdravý růst.

Zatímco se imunitní systém kotěte ještě vyvíjí, měl by získat další podporu prostřednictvím výživy. Patentovaný komplex antioxidantů v tomto krmivu obsahuje důležitý vitamin E a pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost koťat.

Speciálně navržené krokety krmiva ROYAL CANIN British Shorthair Kitten ve tvaru měsíce jsou upraveny podle velikosti a konzistence tak, aby usnadňovaly příjem potravy vašeho kotěte. Povzbuzují také intenzivní žvýkání a mohou tak podporovat hygienu tlamy a zubů.

Trávicí systém kotěte je až do věku asi 12 měsíců ve vývojové fázi. Pro podporu zdravého trávení je důležitá výživa s kvalitními bílkovinami. Proto obsahuje toto krmivo tzv. L.I.P. bílkoviny, které se vyznačují zvláště vysokou stravitelností.
Prebiotika dodatečně podporují střevní rovnováhu.

ROYAL CANIN KITTEN v omáčce pro koťata ve věku od 2 – 12. měsíců

  • Instinktivní preference
  • Snadné žvýkání
  • Podporují přirozenou obranyschopnost

Proč speciální mokré krmivo pro koťata?

Ideální start do života začíná pro koťata správnou výživou. Přísun všech potřebných živin podporuje vývoj a růst kotěte v kritických fázích života a po nich.

Odvykání mladých koček na mateřské mléko může být obtížné – zejména v případě, že krmivo není speciálně přizpůsobené potřebám kotěte.

Z tohoto důvodu je krmivo ROYAL CANIN Kitten v omáčce dokonale přizpůsobené optimálnímu nutričnímu profilu (ONP), který kočičí mláďata instinktivně preferují. Chuť, vůně a textura potravy jsou vytvořeny tak, aby kotě produkt obzvláště dobře akceptovalo. Krátce řečeno to znamená, že koťata tuto stravu velmi ráda konzumují.

Ve druhé fázi růstu (2–12 měsíců) se dále zpevňuje struktura kostí mladé kočky. Energetická potřeba je stejně jako předtím velmi vysoká, ale oproti první fázi růstu se snižuje.

ROYAL CANIN Kitten v omáčce pokrývá vysokou energetickou potřebu aktivních koťat a podporuje současně vývoj silných kostí. Je tak zajištěn obecný zdravý stav kotěte a položen základ pro zdravý život.

Je také důležité vědět, že ve druhé fázi růstu ještě nejsou plně vyvinuté přirozené obranné reakce vaší malé kočky. ROYAL CANIN Kitten podporuje posílení přirozené imunity vašeho kotěte pomocí komplexu antioxidantů, který obsahuje vitamin E, vitamin C, taurin a lutein.

Krmivo ROYAL CANIN Kitten v omáčce bylo vyvinuto speciálně pro snadné žvýkání a hodí se rovněž pro krmení koček matek.

 

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že ROYAL CANIN Kitten nabízí vaší mladé kočce velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN KITTEN British Shorthair 2 kg + Kitten v omáčce 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *