ROYAL CANIN KITTEN Sterilised krmivo pro kastrovaná koťata, 3,5 kg

999 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN KITTEN Sterilised krmivo pro kastrovaná koťata, 3,5 kg“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Zvláštní potřeby
Kastrován / sterilizována
Životní fáze
Kotě
Aktionsnummer
4986

ROYAL CANIN KITTEN Sterilised krmivo pro kastrovaná koťata od 6 do 12 měsíců

    – Podporuje přirozenou obranyschopnost

    – Pomáhá při růstu a s kontrolou hmotnosti

    – Podporuje zdravé trávení

Proč speciální krmivo pro kastrovaná koťata?

Koťata rostou z týdne na týden a začínají zvídavě zkoumat své okolí. Přitom je důležité vědět, že jejich přirozená obranyschopnost ještě není plně vyvinuta. V tomto období nových objevů, ve věku 6 až 12 měsíců, potřebuje imunitní systém koťat další podporu – zejména pokud jsou vykastrovaná.

ROYAL CANIN Kitten Sterilised je přizpůsobené speciálním potřebám kastrovaných koťat v tomto rozhodujícím období vývoje.

ROYAL CANIN Kitten Sterilised obsahuje vybranou kombinaci bílkovin, vitaminů, minerálů a patentovaný komplex antioxidantů. Bylo vyvinuto speciálně pro podporu zdraví mladých koček již od prvního roku života, zatímco vyrůstají v silnou, dospělou kočku.

Kastrovaná koťata mají sklony k nárůstu hmotnosti, což je způsobeno hlavně delší dobou spánku a nižší spotřebou energie. Z tohoto důvodu obsahuje ROYAL CANIN Kitten Sterilised nižší obsah tuku, což přispívá k udržení přiměřené ideální hmotnosti. Vyvážený obsah živin s bílkovinami, vápníkem a fosforem současně zajišťuje zdravý růst kotěte. Drůbeží bílkovina a rostlinná vláknina zajišťují vynikající chuť a optimální bilanci živin. Toto krmivo je navíc díky vysoce stravitelným bílkovinám a prebiotikům obzvlášť dobře stravitelné. Textura je koncipována tak, aby byla dostatečně měkká a usnadnila mladým kočkám žvýkání.

Kromě toho je ROYAL CANIN Kitten Sterilised speciálně vyvinuté pro podporu zdraví močových cest u mladých koček. Myslete na to, aby vaše kočka měla neustále k dispozici misku čerstvé vody.

Více rozmanitosti pro kastrovaná koťata

Pro uspokojení individuálních preferencí různých koček je ROYAL CANIN Kitten Sterilised k dostání také jako šťavnaté kousky v lahodné omáčce nebo delikátním želé. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich pokynů Zajistíte, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Kitten Sterilised nabízíte své mladé, kastrované kočce kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN KITTEN Sterilised krmivo pro kastrovaná koťata, 3,5 kg“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *