ROYAL CANIN KITTEN v omáčce pro koťata

1 699 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN KITTEN v omáčce pro koťata“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Taurin, Vitalita a vitaminy
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Zvláštní potřeby
Těhotenství a odchov
Velikost balení
12 × 85 g, 48 × 85 g
Životní fáze
Kotě
Forma krmiva
V omáčce
Aktionsnummer
4774, 4856

ROYAL CANIN KITTEN v omáčce pro koťata ve věku od 2 do 12 měsíců

  • Instinktivní preference
  • Snadné žvýkání
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost

Proč speciální mokré krmivo pro koťata?

Ideální start do života začíná pro koťata správnou výživou. Přísun všech potřebných živin podporuje vývoj a růst kotěte v kritických fázích života a po nich.

Odvykání mladých koček na mateřské mléko může být obtížné – zejména v případě, že krmivo není speciálně přizpůsobené potřebám kotěte.

Z tohoto důvodu je krmivo ROYAL CANIN Kitten v omáčce dokonale přizpůsobené optimálnímu nutričnímu profilu (ONP), který kočičí mláďata instinktivně preferují. Chuť, vůně a textura potravy jsou vytvořeny tak, aby kotě produkt obzvláště dobře akceptovalo. Krátce řečeno to znamená, že koťata tuto stravu velmi ráda konzumují.

Ve druhé fázi růstu (2–12 měsíců) se dále zpevňuje struktura kostí mladé kočky. Energetická potřeba je stejně jako předtím velmi vysoká, ale oproti první fázi růstu se snižuje.

ROYAL CANIN Kitten v omáčce pokrývá vysokou energetickou potřebu aktivních koťat a podporuje současně vývoj silných kostí. Je tak zajištěn obecný zdravý stav kotěte a položen základ pro zdravý život.

Je také důležité vědět, že ve druhé fázi růstu ještě nejsou plně vyvinuté přirozené obranné reakce kotěte. ROYAL CANIN Kitten podporuje posílení přirozené imunity pomocí komplexu antioxidantů, který obsahuje vitamin E, vitamin C, taurin a lutein.

Krmivo ROYAL CANIN Kitten v omáčce bylo vyvinuto speciálně pro snadné žvýkání a hodí se rovněž pro krmení koček matek.

Větší pestrost pro koťata

Pro uspokojení individuálních preferencí různých koček je krmivo ROYAL CANIN Kitten k dostání také jako šťavnaté kousky v chutném želé nebo jako lahodná a jemná pěna.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že ROYAL CANIN Kitten nabízí vaší mladé kočce velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN KITTEN v omáčce pro koťata“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *