ROYAL CANIN Maxi Adult 4 kg + Maxi Adult v omáčce 10× 140 g

1 029 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Maxi Adult 4 kg + Maxi Adult v omáčce 10× 140 g“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost zvířete
Maxi
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Aktionsnummer
4581

ROYAL CANIN MAXI Adult granule pro velké psy

– Jistota vysoké stravitelnosti
  – Ochrana kostí a kloubů
  – Obsahuje omega-3 mastné kyseliny: EPA a DHA

Proč podávat speciální krmivo dospělým velkým psům?
Výživové potřeby psů velkého vzrůstu se enormně liší od potřeb menších psů. Proto je obzvláště důležité zajistit vyváženou výživu, která se řídí speciálními potřebami psa, a to v závislosti na velikosti a věku.
Krmivo pro psy ROYAL CANIN Maxi Adult je speciálně přizpůsobené potřebám vašeho psa. Hodí se pro velké psy od 15 měsíců o hmotnosti od 26 kg do 44 kg v dospělém věku.
Krmivo pro psy ROYAL CANIN Maxi obsahuje speciální složení, které přispívá k optimálnímu zdraví střev vašeho psa. Vysoce kvalitní bílkoviny a vyvážený obsah vlákniny přispívají k jistotě optimální stravitelnosti.
Zejména velcí psi by si měli včas zvykat na pravidelnou rutinu krmení, aby si zachovali zdravou hmotnost. U velkých psů jsou obzvláště silně namáhány kosti a klouby. Proto je zachování zdraví kloubů vašeho psa důležitým faktorem. Krmivo pro psy ROYAL CANIN Maxi Adult pomáhá vašemu psovi udržet si svoji ideální hmotnost, aby ji jeho klouby mohly bez problémů nést.
Krmivo ROYAL CANIN Maxi Adult optimálně podpoří vašeho velkého psa v této fázi života díky kvalitní, vyvážené a hodnotné výživě. Díky receptuře obohacené o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) přispívá krmivo ROYAL CANIN Maxi Adult navíc k podpoře a zachování zdravé a udržované kůže vašeho psa.

ROYAL CANIN MAXI ADULT mokré krmivo pro velké psy

  – Přispívá ke zdravému trávení
  – Podporuje klouby a kosti
  – Pro zdravou kůži a hezkou srst

Proč speciální krmivo pro dospělé psy velkých plemen?
Dospělí psi velkých plemen, jako je ta vaše, potřebují potravu, která jim poskytne všechny živiny pro podporu a udržení optimálního zdraví. Psi různých velikostí mají odlišné potřeby. Pro podporu optimálního zdraví v každé fázi života by to mělo být zohledněno ve stravě. ROYAL CANIN MAXI Adult v omáčce je vhodné krmivo pro psy ve věku od 15 měsíců do 8 let s hmotností 26 až 44 kg a je speciálně přizpůsobené potřebám vašeho dospělého psa.
Strava velkých psů se liší od stravy psů menších plemen. Velcí psi mají v poměru k jejich tělu poměrně malý trávicí aparát, a tím i omezenou trávicí kapacitu. ROYAL CANIN MAXI Adult in Sauce obsahuje speciální kombinaci živin a vysoce hodnotných bílkovin, které podporují trávení a zdravou rovnováhu střevní flóry. To zase přispívá k dobré kvalitě stolice. Navíc tato exkluzivní receptura může posílit funkci kožní bariéry, čímž také pomáhá udržovat kůži vašeho psa v dobrém stavu. ROYAL CANIN MAXI Adult v omáčce obsahuje živiny, které pomáhají udržet silné kosti a zdravé klouby vašeho psa v dospělosti.
Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

Příslib kvality značky ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN MAXI Adult nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Maxi Adult 4 kg + Maxi Adult v omáčce 10× 140 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *