ROYAL CANIN MAXI ADULT mokré krmivo pro velké psy

799 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MAXI ADULT mokré krmivo pro velké psy“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost balení
10 × 140 g, 20 × 140 g
Forma krmiva
V omáčce

ROYAL CANIN MAXI ADULT mokré krmivo pro velké psy

– Přispívá ke zdravému trávení
– Podporuje klouby a kosti
– Zdravá kůže a hezká srst

Proč speciální krmivo pro dospělé psy velkých plemen?

Dospělí psi velkých plemen, jako je ta vaše, potřebují potravu, která jim poskytne všechny živiny pro podporu a udržení optimálního zdraví. Psi různých velikostí mají odlišné potřeby. Pro podporu optimálního zdraví by to mělo být zohledněno ve stravě. ROYAL CANIN MAXI Adult v omáčce je vhodné krmivo pro psy ve věku od 15 měsíců do 8 let s hmotností 26 až 44 kg a je speciálně přizpůsobené potřebám vašeho dospělého psa.

Strava velkých psů se liší od stravy psů menších plemen. Velcí psi mají v poměru k jejich tělu poměrně malý trávicí aparát, a tím i omezenou trávicí kapacitu. ROYAL CANIN MAXI Adult in Sauce obsahuje speciální kombinaci živin a vysoce hodnotných bílkovin, které podporují trávení a zdravou rovnováhu střevní flóry. To zase přispívá k dobré kvalitě stolice. Navíc tato exkluzivní receptura může posílit funkci kožní bariéry, čímž také pomáhá udržovat kůži vašeho psa v dobrém stavu. ROYAL CANIN MAXI Adult v omáčce obsahuje živiny, které pomáhají udržet silné kosti a zdravé klouby vašeho psa v dospělosti.
Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

Pro uspokojení individuálních preferencí různých psů je ROYAL CANIN MAXI k dostání také ve formě křupavých granulí. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte, že váš pes dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN MAXI Adult v omáčce nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN MAXI ADULT mokré krmivo pro velké psy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *