ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ 15 kg + MAXI Ageing v omáčce 10× 140 g

2 499 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ 15 kg + MAXI Ageing v omáčce 10× 140 g“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Senior
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost zvířete
Maxi
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Aktionsnummer
4581

ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ granule

  – Zdravé stárnutí
  – Ochrana kostí a kloubů
  – Jistota vysoké stravitelnosti

Proč podávat speciální krmivo starším psům velkých plemen?
U dospělých psů velkých plemen se první známky stárnutí vyskytují od 8 let. V této fázi života je obzvláště důležité přehodnotit krmení. Výživa by měla podporovat obecné zdraví a tělesnou výkonnost psa, pokud dosahuje seniorského věku.
Krmivo pro psy ROYAL CANIN Maxi Ageing 8+ se hodí pro velké, dospělé seniorské psy od 8 let s tělesnou hmotností od 26 kg do 44 kg. Je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám velkým psům v této fázi života.
Krmivo pro psy ROYAL CANIN Maxi Ageing 8+ obsahuje speciální komplex antioxidantů a omega-3 mastné kyseliny jako EPA a DHA pro podporu zdravého stáří u psích seniorů velkých plemen.
Stáří může být u větších plemen obzvláště komplikované kvůli většímu zatížení kloubů. Granule Maxi Ageing 8+ obsahuje živiny, které mohou mít kladný vliv na zdraví kloubů, mimo jiné zelený čaj, polyfenoly, glukosamin a chondroitin a přizpůsobený obsah vápníku a fosforu.
Velcí psi v tomto věku mají sklon k rychlejšímu nabírání hmotnosti, protože jejich tělesná aktivita klesá a nespotřebují tolik energie jako dříve. Proto je důležité přidělovat psovi vědomě denní množství krmiva, aby bylo možné zamezit nadměrné hmotnosti ve stáří.
Exkluzivní receptura krmiva ROYAL CANIN Maxi Ageing 8+ obsahuje velmi kvalitní bílkoviny jako L.I.P.*, které jsou známé pro svoji vysokou stravitelnost. Kromě toho jsou psí senioři vlákninou, která je důležitá pro podporu zdravých střev.
*L.I.P.: „Low indigestible protein“, proteiny vybrané pro svou velmi dobrou stravitelnost

ROYAL CANIN MAXI Ageing mokré krmivo

  – Podporují zdravé stárnutí
  – Podporuje klouby a kosti
  – Přispívá ke zdravému trávení

Proč speciální krmivo pro stárnoucí psy velkých plemen?
Psi různých velikostí mají odlišné potřeby. Pro podporu optimálního zdraví v každé fázi života by to mělo být zohledněno ve stravě. Krmivo ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ v omáčce je určeno pro psy od 8 let o hmotnosti 26 kg až 44 kg a bylo vyvinuto speciálně s ohledem na výživové potřeby velkých psích seniorů.
Pokud si všimnete šedivých chlupů v srsti, polevující kondice nebo zvýšené potřeby spánku, znamená to pokročilý věk, kdy z dospělého psa se stává senior. Mokré krmivo dodává vašemu stárnoucímu psovi všechny živiny, vitaminy, minerály a stopové prvky, které potřebuje v této fázi života.
ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ v omáčce obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů s vitaminem E, který zabraňuje stárnutí buněk. Unikátní receptura byla obohacena o EPA a DHA, aby podpořila zdravé klouby a kosti stárnoucích psů velkých plemen. Udržování zdraví kostí a kloubů vašeho psa je v této fázi života velmi důležité, obzvlášť u velkých psů, protože mají větší hmotnost. ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ v omáčce obsahuje také speciální živiny, které podporují lesklou srst a zdravou kůži. Vitaminy mohou pomoci posílit a udržovat přirozenou obranyschopnost.
Strava velkých psů se liší od stravy psů menších plemen. Velcí psi mají v poměru k jejich tělu poměrně malý trávicí aparát, a tím i omezenou trávicí kapacitu. ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ Sauce obsahuje speciální kombinaci živin a vysoce hodnotných bílkovin, které podporují trávení a zdravou rovnováhu střevní flóry. To zase přispívá k dobré kvalitě stolice.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ 15 kg + MAXI Ageing v omáčce 10× 140 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *