ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ mokré krmivo pro starší velké psy

799 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ mokré krmivo pro starší velké psy“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Životní fáze
Senior
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost balení
10 × 140 g, 20 × 140 g
Forma krmiva
V omáčce
Aktionsnummer
4272

ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ mokré krmivo pro starší velké psy

– Podporuje zdravé stárnutí
– Podporuje klouby a kosti
– Přispívá ke zdravému trávení

Proč speciální krmivo pro stárnoucí psy velkých plemen?

Psi různých velikostí mají odlišné potřeby. Pro podporu optimálního zdraví by to mělo být zohledněno ve stravě. ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ v omáčce je vhodné pro psy od 8. roku života s hmotností od 26 kg do 44 kg, které je speciálně přizpůsobené nutričním potřebám velkých starších psů.

Pokud si všimnete šedivých chlupů v srsti, polevující kondice nebo zvýšené potřeby spánku, znamená to pokročilý věk, kdy z dospělého psa se stává senior. Mokré krmivo dodává vašemu stárnoucímu psovi všechny živiny, vitaminy, minerály a stopové prvky, které potřebuje v této fázi života.

ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ v omáčce obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů s vitaminem E, který zabraňuje stárnutí buněk. Unikátní receptura byla obohacena o EPA a DHA, aby podpořila zdravé klouby a kosti stárnoucích psů velkých plemen. Udržování zdraví kostí a kloubů vašeho psa je v této fázi života velmi důležité, obzvlášť u velkých psů, protože mají větší hmotnost. ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ v omáčce obsahuje také speciální živiny, které podporují lesklou srst a zdravou kůži. Vitaminy mohou pomoci posílit a udržovat přirozenou obranyschopnost.

Strava velkých psů se liší od stravy psů menších plemen. Velcí psi mají v poměru k jejich tělu poměrně malý trávicí aparát, a tím i omezenou trávicí kapacitu. ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ Sauce obsahuje speciální kombinaci živin a vysoce hodnotných bílkovin, které podporují trávení a zdravou rovnováhu střevní flóry. To zase přispívá k dobré kvalitě stolice.
Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

Pro uspokojení individuálních preferencí různých psů je krmivo ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ k dostání také jako křupavé granule. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte, že váš pes dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ v omáčce nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN MAXI Ageing 8+ mokré krmivo pro starší velké psy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *