ROYAL CANIN MEDIUM PUPPY mokré krmivo pro středně velká štěňata

449 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MEDIUM PUPPY mokré krmivo pro středně velká štěňata“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Životní fáze
Štěně
Velikost balení
10 × 140 g, 20 × 140 g
Forma krmiva
V omáčce
Aktionsnummer
4856

ROYAL CANIN MEDIUM PUPPY mokré krmivo pro středně velká štěňata
    – Podpora obranyschopnosti organismu

    – Zdravé trávení

    – krátký růst – vysoký obsah energie

Proč dávat štěňatům střední velikosti speciální krmivo?

Růst je klíčovou fází v životě štěněte – je to období změn a objevování, kdy se přirozená obranyschopnost vašeho štěněte teprve vytváří. Proto je pro optimální zdraví nezbytné vyvážené základní krmivo.

ROYAL CANIN Medium Puppy krmivo pro štěňata v omáčce je vhodné až do 12 měsíců věku s konečnou hmotností 11–25 kg a bylo optimalizováno speciálně pro potřeby středně velkých štěňat. 
Pro optimální podporu vývoje přirozené obranyschopnosti štěněte obsahuje ROYAL CANIN Medium Puppy krmivo pro štěňata v omáčce exkluzivní komplex antioxidantů (včetně vitamínu E), který podporuje obranyschopnost štěněte ve fázi růstu. Navíc jsou obsaženy důležité živiny, které podporují zdravé trávení vašeho štěněte a udržují rovnováhu střevní mikroflóry.
Středně velká štěňata procházejí jen krátkou fází růstu a jejich potrava musí mít vysoký obsah energie, aby pokrývala vysokou energetickou potřebu středně velkých štěňat.
ROYAL CANIN Medium Puppy krmivo pro štěňata v omáčce podporuje zdravý vývoj kostry v této rozhodující fázi růstu díky optimálnímu obsahu živin.

Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

ROYAL CANIN Medium Puppy je k dostání také jako suché krmivo ve formě křupavých kroket. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte, že váš pes dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho štěněte. To znamená, že ROYAL CANIN Medium Puppy v omáčce nabízí vašemu štěněti velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN MEDIUM PUPPY mokré krmivo pro středně velká štěňata“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *