ROYAL CANIN Mini Adult 4 kg + Mini Adult v omáčce 12× 85 g

999 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Mini Adult 4 kg + Mini Adult v omáčce 12× 85 g“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Aktionsnummer
4581

ROYAL CANIN MINI ADULT granule pro malé psy

– Upravený energetický obsah
  – Zlepšená akceptace
  – Krásná srst

Proč podávat speciální krmivo malým psům?
I když je pes dospělý, musí být zajištěno, že jeho strava nadále poskytuje důležité živiny, které podporují optimální zdraví během celého jeho dospělého věku.
Krmivo ROYAL CANIN Mini Adult je vhodné pro psy od 10 měsíců s hmotností do 10 kg a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám malých psů.
Protože malí psi často mívají relativně vysokou energetickou potřebu, je krmivo ROYAL CANIN Mini Adult koncipováno pro pokrytí této potřeby energie a současně pomáhá vašemu psovi udržet si optimální hmotnost. Receptura obsahuje také L-karnitin, který podporuje metabolizmus tuků.
Někteří malí psi jsou vybíravější než jiní, když jde o potravu. Proto receptura ROYAL CANIN Mini Adult obsahuje výběr exkluzivních aromatických látek. Vynikající chuť krmiva zláká i toho nejvybíravějšího psa a zajišťuje tak příjem esenciálních živin.
ROYAL CANIN Mini Adult navíc obsahuje celou řadu živin, které podporují zdravou kůži a srst vašeho psa. Sem patří omega-3 mastné kyseliny jako EPA a DHA. Tyto živiny přispívají k lesklé a zdravé srsti.

ROYAL CANIN MINI ADULT kapsička pro dospělé malé psy

– Zdravé trávení
– Upravený energetický obsah
  – Krásná srst

Váš malý pes potřebuje kompletní krmivo, které pomáhá podporovat a udržovat optimální zdraví v průběhu celé dospělosti.

ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je vhodné krmivo pro psy ve věku od 10 měsíců do 12 let s hmotností až 10 kg a je speciálně přizpůsobené potřebám malých, dospělých psů.
Receptura značky ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce podporuje zdraví vašeho psa pomocí speciálních živin a přispívá k vyvážené střevní flóře. I v dospělém věku vašeho psa je důležité vyhýbat se nárůstu hmotnosti, protože látková výměna je pomalejší než u štěňat. Pečlivě upravený energetický obsah krmiva ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce pomáhá udržovat ideální hmotnost malých psů.
ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je obohacený o EPA a DHA. Tyto omega-3 mastné kyseliny přispívají k udržení zdravého stavu kůže a srsti a zdravých kostí a kloubů.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Mini Adult nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Mini Adult 4 kg + Mini Adult v omáčce 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *