ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kg + Mini Puppy v omáčce 12× 85 g

729 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kg + Mini Puppy v omáčce 12× 85 g“

Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Těhotenství a odchov, Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Životní fáze
Štěně
Aktionsnummer
4581

ROYAL CANIN MINI Puppy granule pro štěňata malých plemen psa do 10 měsíců  

    – Podporují přirozenou obranyschopnost

    – Podporují zdravé trávení

    – Pokrývají vysokou energetickou potřebu ve fázi růstu

Proč podávat speciální krmivo štěňatům malých plemen?

Granule ROYAL CANIN Mini Puppy jsou speciálně přizpůsobené potřebám výživy štěněte. Krmivo se hodí zejména pro štěňata ve věku 2–10 měsíců, která jako dospělí psi dosahují tělesné hmotnosti až 10 kg.
Růst je velmi důležitou životní etapou štěňat – je to doba velkých změn a nového objevování. V této rozhodující fázi se postupně vyvíjí imunitní systém štěněte. Z tohoto důvodu obsahují granule ROYAL CANIN Mini Puppy patentovaný komplex antioxidantů (včetně důležitého vitamínu E), který přispívá k budování přirozené obranyschopnosti štěněte během fáze růstu.
Krokety mají malý tvar a snadno se žvýkají, jsou perfektně přizpůsobené ústům malých štěňat. Vůně i chuť krmiva jsou optimalizované tak, aby byly příjemné i pro vybíravé psy. Krmivo pro štěňata podporuje zdravé zuby i všeobecnou ústní hygienu štěněte.
Díky exkluzivnímu složení živin s vysoce kvalitní proteiny (například L.I.P., který je známý svou velmi vysokou spolehlivostí stravitelnosti) a prebiotiky přispívá krmivo ROYAL CANIN Mini Puppy k vyvážené střevní flóře štěněte, což zlepšuje kvalitu stolice a snižuje zápach a množství exkrementů.
Psi malých plemen rostou opravdu rychle. Proto má výživa štěňat intenzivní obsah energie pro pokrytí potřeby malých štěňat v jejich fázi růstu. Krmivo ROYAL CANIN Mini Puppy splňuje vysokou energetickou potřebu štěněte, takže získá sílu a vitalitu, kterou potřebuje.

ROYAL CANIN Mini Puppy krmivo pro štěňata, kapsička pro malé psy do 10  měsíců

    – Podpora obranyschopnosti organismu

    – Zdravé trávení

    – Vysoký obsah energie

Proč speciální krmivo pro štěňata?

Fáze růstu vašeho štěněte je důležitým obdobím života. Je to čas fyzických změn a nových objevů. Zatímco vaše štěně ještě roste, mělo by být zajištěno, aby jeho výživa přispívala k optimálnímu zdraví.
ROYAL CANIN Mini Puppy, kapsička pro malé psy do 10. měsíce věku s výslednou hmotností max. 10 kg a je ideálně přizpůsobená potřebám malých štěňat. Pro podporu přirozené obranyschopnosti štěněte obsahuje ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce exkluzivní komplex antioxidantů (včetně vitaminu E), který podporuje obranyschopnost štěněte během fáze růstu.
ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce také obsahuje mnoho živin, které podporují celkové zdravé trávení vašeho štěněte. To zahrnuje i udržování vyvážené střevní flóry. Protože vaše štěně patří k malým plemenům, netrvá dlouho, než dosáhne své plné velikosti. V této souvislosti je důležité, aby spotřeba energie vašeho štěněte byla v rámci stravy náležitě zohledněna. Z tohoto důvodu obsahuje ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce vysoký obsah energie, který pokryje spotřebu energie vašeho štěněte.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kg + Mini Puppy v omáčce 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *