ROYAL CANIN Persian Adult, mokré krmivo pro perské kočky

439 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Persian Adult, mokré krmivo pro perské kočky“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost balení
12 × 85 g, 48 × 85 g
Forma krmiva
V omáčce
Aktionsnummer
4371

  – Perfektně se hodí pro dlouhosrsté kočky
– Optimální trávení
  – Zdravá funkce močových cest

Proč speciální krmivo pro perské kočky?

Charakteristickým znakem perské kočky je dlouhá nádherná srst s hustou podsadou. Oficiálně má nejdelší a nejhustší srst ze všech kočičích plemen na světě. Z tohoto důvodu je pro kočky tohoto plemene podpora zdravé kůže pomocí vybraných živin zvláště důležitá.

ROYAL CANIN Persian Adult obsahuje exkluzivní nutriční komplex, který podporuje funkci kožní bariéry a přispívá k udržení jejího zdraví a nádherné, lesklé srsti.

ROYAL CANIN Persian Adult má měkkou, upravenou texturu pro optimální úroveň chutnosti. Pomáhá také udržovat zdravé trávení. Vysoký obsah vysoce stravitelných bílkovin a speciální směs vlákniny s přesně daným obsahem vitaminů a minerálů.

Perská kočka je středně velká kočka – díky honosné srsti s hustou podsadou však může vypadat větší. Kromě krmení perských koček krmivem ROYAL CANIN Persian Adult doporučujeme každodenní péči a kartáčování jejich krásné srsti.
Krmivo ROYAL CANIN Persian Adult bylo také vyvinuto pro podporu funkce močových cest dospělých perských koček.

Pro větší pestrost Další varianty produktu
Pro uspokojení individuálních preferencí různých koček je ROYAL CANIN Persian Adult k dostání také jako granule ve formě křupavých kroket. Pokud uvažujete o smíšeném krmení granulemi a kapsičkami, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte tak, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Persian Adult nabízíte své perské kočce kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Persian Adult, mokré krmivo pro perské kočky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *