ROYAL CANIN RELAX CARE kapsička pro psy v neklidném prostředí 12× 85 g

389 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN RELAX CARE kapsička pro psy v neklidném prostředí 12× 85 g“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Ryba
Forma krmiva
Kousky
Značka
Royal Canin
Zvláštní potřeby
Protistresové
Vlastnosti krmiva
S vitaminy D3 + E
Aktionsnummer
4641

  – Toto krmivo pomáhá vašemu psovi přizpůsobit se neklidnému prostředí

Proč dávat psům, kterým chybí emoční rovnováha, speciální krmivo?

Váš pes může pociťovat stres, když se změní každodenní rutiny. Stresová situace může nastat při jízdě autem, příchodu nového člena rodiny nebo při přestěhování. Vystresovaný pes se chová jinak, například se izoluje, stáhne se nebo vypadá neklidně. Přizpůsobená výživa s cennými živinami může vašemu psovi pomoci lépe se přizpůsobit nezvyklé situaci a zajistí mu životní pohodu.

ROYAL CANIN RELAX CARE pěna je vhodná pro psy všech velikostí a má velmi chutnou a vyváženou recepturu, která byla vyvinuta speciálně pro podporu dobré kondice vašeho psa. Toto vlhké krmivo obsahuje přirozené aktivní bílkovinné molekuly, které jsou velmi dobře stravitelné a podporují vašeho psa při přizpůsobení se změněným situacím. Živiny pomáhají regulovat reakce vašeho psa na změny ve svém prostředí. ROYAL CANIN RELAX CARE pěna obsahuje tyto speciální živiny v kontrolovaném složení, množství a kvalitě. Kromě toho obsahuje toto krmivo všechny důležité živiny jako velmi kvalitní proteiny, tuky, vlákninu, vitamíny a minerální látky, které váš pes potřebuje pro celoživotně skvělou kondici.

Více rozmanitosti díky smíšenému krmení suchého a mokrého krmiva
Vedle tohoto chutného vlhkého krmiva je RELAX CARE k dostání také jako suché krmivo ve formě křupavých kroket. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale lze je také báječně vzájemně kombinovat. Můžete například podávat mokré krmivo jako chutný doplněk ke granulím.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN RELAX CARE kapsička pro psy v neklidném prostředí 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *