ROYAL CANIN STERILISED MAXI pro kastrované velké psy

599 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN STERILISED MAXI pro kastrované velké psy“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost zvířete
Maxi
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 9 kg, 3 kg, 9 kg
Zvláštní potřeby
Kastrován / sterilizována
Aktionsnummer
4373, 4641

 – Udržení ideální hmotnosti

Po kastraci se zpomalí metabolizmus vašeho psa, ale jeho chuť k jídlu zůstane stále stejná. Může být obtížné udržet nízkou váhu a štíhlou postavu vašeho psa. Velmi kvalitní základní krmivo vám však může pomoci zachovat aktivitu a formu vašeho psa.

ROYAL CANIN® Sterilised Maxi je krmivo vhodné pro kastrované dospělé psy s hmotností od 26 do 44 kg. Chutná receptura utiší hlad vašeho psa a pomůže mu udržet přibírání na váze v rozumných mezích.

Pro značku Royal Canin jsou bílkoviny velice důležité. Proto používáme výhradně nejkvalitnější zdroje bílkovin, které mohou optimálně pokrývat potřebu vašeho psa. Chutná receptura krmiva ROYAL CANIN® Sterilised Maxi je bohatá na snadno stravitelné proteiny, aby bylo zaručeno, že si váš pes uchová svoji svalovou hmotu a zároveň přijímá méně tuku a kalorií.

Tato receptura obsahuje navíc méně tuku, aby si mohl váš pes udržet svoji ideální hmotnost a nebyl vystaven zdravotním problémům, které souvisejí s nadváhou.
Kombinace vlákniny v krmivu ROYAL CANIN® Sterilised Maxi utiší hlad vašeho psa a snižuje chuť na pamlsky tím, že je váš pes zasycený na dlouhou dobu.

ROYAL CANIN® Sterilised Maxi je prokazatelně úspěšné krmivo pro zabránění přibírání na váze: Obsahuje o 14 % méně kalorií než běžné krmivo pro dospělé psy.

Náš program výživy Sterilised je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány. Můžete kombinovat mokré a suché krmivo v libovolném smíšeném poměru.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN STERILISED MAXI pro kastrované velké psy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *