ROYAL CANIN STERILISED pro kastrované kočky 2 kg

599 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN STERILISED pro kastrované kočky 2 kg“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Zvláštní potřeby
Kastrován / sterilizována

– Přispívá k udržení ideální tělesné hmotnosti
– Podporuje funkci močových cest
  – Pomáhá díky vysokému obsahu bílkovin udržovat svalovou hmotu

Proč kastrované dospělé kočky potřebují speciální krmivo?

Po kastraci se snižuje energetická potřeba kočky. Proto může být po kastraci nezbytné přejít na jiné krmivo. Tak je zajištěno, že příslušná strava i nadále pokrývá změněnou energetickou potřebu kočky. ROYAL CANIN Sterilised 37 je krmivo speciálně přizpůsobené zvláštním potřebám pro výživu kastrovaných dospělých koček. Po přechodu na toto krmivo je optimálně podporováno udržování ideální hmotnosti.

ROYAL CANIN Sterilised 37 pomáhá kočce díky nižšímu obsahu tuku a přizpůsobeným denním dávkám udržovat po kastraci svoji ideální tělesnou hmotnost. ROYAL CANIN Sterilised 37 má přitom také pečlivě sestavený, vyvážený obsah minerálních látek, který podporuje zdravou funkci močových cest. Vysoký obsah bílkovin současně přispívá k zachování svalové hmoty.

Větší pestrost pro kastrované kočky

Aby toto krmivo vyhovělo individuálním preferencím různých koček, je ROYAL CANIN 37 k dostání také jako kousky v omáčce nebo v želé. Pokud zvažujete smíšené krmení suchým i mokrým krmivem, řiďte se jednoduše našimi doporučeními ke krmení. Zajistíte, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že ROYAL CANIN Sterilised 37 nabízí vaší kočce velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN STERILISED pro kastrované kočky 2 kg“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *